مذهبی


2 دقیقه پیش

پیشگویی امام صادق (ع) از فتنه های آخرالزمان و راه های مقابله باآن!

به گزارش «شیعه نیوز»، باور و پذیرش این واقعیت ها برای سخت است که قبول کنیم امروز ما در دنیایی زندگی می کنیم که آلودگی های روحی، دامان همه بشریت را فرا گرفته است، حفظ ایمان ...
2 دقیقه پیش

تصویر کعبه در 140 سال پیش

چقدر زیبا ، ساده و بی آلایش با این تصویر چقدر آدمی احساس آرامش میکنه چه برسه به اینکه اونجا حضور داشتی ، ولی امروزه روز . . . . . لعنت خدا بر آل سعود100 تکاور آمریکایی وارد جنوب یمن شدند


شبکه خبری المسیره به نقل از منابع خود اعلام کرده روز پنجشنبه (امروز) 100 تکاور آمریکایی وارد یکی از استان‌های جنوبی یمن شده‌اند.

به گزارش «شیعه نیوز»، منابع ویژه اعلام کرده‌اند روز پنجشنبه (امروز) یک هواپیمای نظامی وابسته به ائتلاف عربی برای تجاوز به یمن در پایگاه نظامی لحج (جنوب یمن) فرود آمده است.

شبکه خبری «المسیره»، به نقل از این منابع گزارش داد این هواپیما حامل 100 نیروی تکاور آمریکایی بوده که به همراه تجهیزات نظامی در لحج مستقر شده‌اند.

پیشتر «تام بومن» خبرنگار رادیو ملی آمریکا در صفحه توییتر خود از ورود نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده به جنوب یمن خبر داده بود.

به گفته بومن نیروهای ویژه آمریکایی بنا به درخواست امارات که نیروهای خود را در قالب ائتلاف عربی برای تجاوز به یمن در جنوب این کشور مستقر کرده، وارد یمن شده‌اند.

انتهای پیام/٦٥٤


ویدیو مرتبط :
فیلمی از حضور خطرناک القاعده در جنوب یمن