مذهبی


2 دقیقه پیش

پیشگویی امام صادق (ع) از فتنه های آخرالزمان و راه های مقابله باآن!

به گزارش «شیعه نیوز»، باور و پذیرش این واقعیت ها برای سخت است که قبول کنیم امروز ما در دنیایی زندگی می کنیم که آلودگی های روحی، دامان همه بشریت را فرا گرفته است، حفظ ایمان ...
2 دقیقه پیش

تصویر کعبه در 140 سال پیش

چقدر زیبا ، ساده و بی آلایش با این تصویر چقدر آدمی احساس آرامش میکنه چه برسه به اینکه اونجا حضور داشتی ، ولی امروزه روز . . . . . لعنت خدا بر آل سعوداعلام منع آمد و شد در الرمادی


استانداری الانبار عراق در پی تشدید حملات تروریستی امروز داعش به شمال الرمادی و با هدف حمایت از ساکنان این شهر، منع آمد و شد اعلام کرد.

به گزارش «شیعه نیوز»، استانداری الانبار عراق منع آمد و شد در شهر الرمادی را در پی حمله امروز عناصر تروریستی تکفیری داعش به مراکز امنیتی در منطقه «البوعیثه» در شمال الرمادی اعلام کرد.

استانداری الانبار تاکید کرد که قانون منع آمد ‎و ‎شد تا اطلاع ثانوی و با هدف حمایت از ساکنان الرمادی وضع شد.

پایگاه خبری «روداو» گزارش داد: این قانون که شامل افراد و انواع خودرو می‌شود، در پی تلاش داعش برای ورود به شهر الرمادی وضع شد.

عناصر داعش منطقه «السجاریه» و «الصوفیه» را با حملات خمپاره ای هدف قرار دادند. مرکز فرماندهی عملیات الانبار عراق اعلام کرد که خودروی بمب‌گذاری شده داعش در یک حمله هوایی در منطقه «البوذیاب» در شمال الرمادی منهدم شد.

منابع عراقی خبر دادند که داعش بامداد امروز (پنج‌شنبه) با چهار خودروی بمبگذاری شده به منطقه «البوعیثه» و «الطاحونه» واقع در شمال الرمادی حمله کرد، اما این حملات ناکام ماند، هر چند بخش اعظم پل البوعیثه در حمله عناصر تروریستی داعش منهدم شد.

انتهای پیام/ 852


ویدیو مرتبط :
منع حجاب،کلیپ فوق العاده درباره منع حجاب در فرانسه