گردشگری


2 دقیقه پیش

بازگشایی اتاق لباس های محمدرضا پهلوی در کاخ نیاوران

به مناسبت روز جهانی موزه اتاق لباس های محمدرضا پهلوی در کاخ اختصاصی نیاوران بازگشایی می شود.به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران این اتاق پس از یک دوره تعمیرات ...
2 دقیقه پیش

سه اثر جهانی در خوزستان بدون زیرساخت گردشگری

خوزستان سه اثر ثبت جهانی دارد. چغازنبیل؛ شهر تاریخی شوش و سازه های آبی شوشتر اما برای هیچ کدام از این میراث جهانی زیرساخت های گردشگری مناسبی تدارک دیده نشده است.استان ...جشنواره نقش و نگار هنر ایران زمین در موزه فرش برگزار می شود


نمایشگاهی با عنوان نقش و نگار هنر ایران زمین در موزه فرش از 13 اردیبهشت سالجاری به مدت 5 روز از ساعت 15 الی 21 برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این نمایشگاه آثار 100 هنرمند در 13 رشته با موضوعات فرش، تابلوفرش و صنایع دستی از قبیل (اشیا تزیینی، منبت کاری، معرق، اشیا قدیمی و ...) در 40 غرفه به نمایش در می آید.

گفتنی است نمایشگاه مذکور با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران و اتاق اصناف صورت پذیرفته است.

شایان ذکر است متقاضیان جهت شرکت یا بازدید از نمایشگاه و سبک اطلاعات بیش تر می توانند با شماره 09304536440 تماس حاصل کنند.

گردشگری ایران


ویدیو مرتبط :
نهمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین