ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...مقصر اصلی وضعیت رئال مادرید از دید هواداران


  X  

تاریخ خبر : دوشنبه 1394.09.02 - 10:53

مقصر اصلی وضعیت رئال مادرید از دید هواداران

ایسنا‌/ هو‌اد‌ا‌ران رئال شخصی که موجب بروز چنین وضعیتی در این تیم شده است را معرفی کردند.
پس از شکست سنگین ر‌ئال‌ ماد‌رید مقابل بارسلونا و سویا، هو‌اد‌ا‌ران رئال در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با سردادن فریادهای «استعفای فلورنتینو پرس»، خواستار خروج رییس باشگاه ر‌ئال‌ ماد‌رید شدند.
سایت آس، شنبه شب و درست پس از ال کلاسیکو، یک نظر سنجی در سایت قرار داد و از هو‌اد‌ا‌ران خواست مقصر اصلی وضعیت بد تیم را مشخص کنند. 66 درصد (16 هزار و 273 شرکت کننده) پرس را مقصر دانستند. این در حالی است که تنها 33 درصد (هشت هزار و 309 تن)‌معتقدند رافائل بنیتس، سرمربی این تیم در به وجود آمدن این شرایط مقصر است. حدود 24 هزار و 582 نفر در این نظرسنجی شرکت کردند.
اعتراضات علیه فلورنتینو پرس تنها با دستمال‌های سفید و فریادها در جایگاه تماشاگران پایان نیافت. دیروز (یکشنبه) صبح در نزدیکی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، یک نقاشی علیه پرس کشیده شده بود.

نظر شما


ویدیو مرتبط :
هواداران افراطی رئال مادرید (رئال مادرید VS یوونتوس)