ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...مقایسه تعداد قهرمانی‌های رئال مادرید و بارسلونا، قبل و بعد از حضور لیونل مسی


مقایسه تعداد قهرمانی‌های رئال مادرید و بارسلونا، قبل و بعد از حضور لیونل مسیطرفداری/ فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا نقش چشمگیری در این تیم داشته است.
بارسلونا با 91 امتیاز قهرمان لالیگای اسپانیا شد. این فصل بارسلونا سخت تر از فصل قبل قهرمان لیگا شد. آن ها تا روز آخر با رئال مادرید رقابت داشتند.
به نقل از توییتر Squawka، لوینل مسی این فصل 26 گل زد و در کورس آقای گلی نبود. اما هرگز نمی توان از کنار لیونل مسی و تاثیر وی گذشت.
رئال مادرید تا به حال 32 بار قهرمان لیگا شده است و 24 بار نایب قهرمان. بارسلونا 24 بار قهرمان شده است و 24 بار نایب قهرمان. حال نگاهی می اندازیم به قهرمانی های بارسلونا و رئال مادرید در لالیگا قبل و بعد از حضور مسی در بارسلونا.
تعداد قهرمانی بارسلونا قبل از حضور مسی 16 تعداد قهرمانی بارسلونا بعد از حضور مسی 8
تعداد قهرمانی رئال قبل از حضور مسی 29 تعداد قهرمانی رئال بعد از حضور مسی 3

منبع: طرفداری


ویدیو مرتبط :
رئال مادرید vs بارسلونا 2 - 1 / گل / لیونل مسی