ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...نامه رسمی باشگاه استقلال به کفاشیان برای دریافت ۴۰۰ هزار دلار


به گزارش خبرگزاری فارس، مطالبات و شکایت های بازیکنان خارجی از استقلال باعث شده تا آنها برای دریافت مطالبات خود به فیفا شکایت کنند و مدیران استقلال هم برای فرار از خطر محرومیت مجبور به تامین این جریمه ها و پرداخت پول به این بازیکنان شوند.

باشگاه استقلال به تازگی ۱۷۷ میلیون تومان بابت کاروالیو پرداخت کرده است تا از یک کسر امتیاز جدی دور شود اما بازیکن بعدی که هر آن ممکن است این باشگاه را به چالش بکشد رودریگو توزی از برزیل است.

باشگاه استقلال موظف است مبلغ ۳۶۰ هزار دلار به این بازیکن بپردازد و همین مسئله مسئولان این باشگاه را دچار مشکل کرده است. از همین رو استقلالی ها  که به زحمت بودجه فصل جاری خود را تامین می کنند برای پرداخت پول توزی در نامه ای به علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال خواسته اند تا مقدمات پرداخت حق استقلال از جام جهانی برزیل را به حساب این باشگاه فراهم کند تا آنها بتوانند از این بدهی که ممکن است کسر امتیاز برای استقلال همراه داشته باشد رهایی پیدا کنند.

ظاهرا حق باشگاه استقلال از حضور بازیکنانش در تیم ملی در جام جهانی گذشته نزدیک به ۴۰۰ هزار دلار است.

انتهای پیام/ا

http://fna.ir/VXGLB9


ویدیو مرتبط :
مفقود شدن ۴۰ هزار دلار در باشگاه استقلال