زندگینامه پرنسس مد &#15


آکاایران:  

زندگینامه پرنسس مد جهان “کیت میدلتون”

به گزارش آکاایران: کاترین در سال ۱۹۸۲ در شهرستان بارکشایر در انگلستان به دنیا آمد. مادرش مهماندار هواپیما و پدرش برنامه ریز پرواز هواپیماها در خطوط هوایی بریتیش ایرویز بود. والدینش در ۲۱ ژوئن ۱۹۸۰ ازدواج کردند.

تاریخ تولد، محل تولد، هنگام تولد:
در نهم ژانویه سال ۱۹۸۲ در بارکشایر واقع در انگلستان به دنیا آمد.
پدر: مایکل فرانسیس میدلتون
مادر: کارول الیزابت میدلتون

شهرت، کنیه و لقب:
القاب: ۹ ژانویه ۱۹۸۲ تا ۲۹ آوریل ۲۰۱۱: دوشیزه کاترین الیزابت میدلتون. ۲۹ آوریل ۲۰۱۱ به بعد: والاحضرتِ سلطنت دوشس کمبریج. القاب کامل بعد از ازدواج: والاحضرتِ سلطنت شاهدخت ویلیام، دوشس کمبریج، کنتس استراتِرن، بارونس کَریکفِرگِس.

,کیت,میدلتون,پرنسس,[categoriy]

زندگینامه پرنسس مد جهان "کیت میدلتون" -آکاکیت,میدلتون,پرنسس

آکاایران: زندگینامه پرنسس مد جهان "کیت میدلتون"

کاترین الیزابت میدلتون در سال ۱۹۸۲ در شهرستان بارکشایر در انگلستان به دنیا آمد

مشخصات فردی:
او که بخاطر سلیقهٔ خوبش در مُد مورد تحسین قرار گرفته .،در لیست «خوش پوشان» قرار دارد.

عادات و علائق شخصی:
هفته ای ۳ بار به سالن مورد علاقه اش با نام Richard Ward Hair و Metrospa می رود که هر بار سشوار کشیدن در این سالنها هزینه ۷۵ دلاری برایش در بر دارد.

کیت گذراندن وقت در سالن را دوست دارد و با همه افراد سالن آشنایی دیرینه ای دارد، بنابراین بودن در آنجا برایش آرامش بخش است . عاشق ورزش است و به طور حرفه ای بیس بال ، پینگ پنگ و تنیس بازی می کند.

دوران زندگی:
مادرش مهماندار هواپیما و پدرش برنامه ریز پرواز هواپیماها در خطوط هوایی بریتیش ایرویز بوده اند. والدینش در ۲۱ ژوئن ۱۹۸۰ ازدواج کردند. آن دو با هم یک فروشگاه پستی سفارش لوازم تزئینی برای مهمانی برپا کرده و از این راه میلیونر شدند.

کاترین پس از اتمام مدرسه به کالج مارلبرو رفت و پس از آن به تحصیل در رشته تاریخ هنر در دانشگاه سنت اندروز پرداخت.

آشنایی با شاهزاده ویلیام:
در آنجا با شاهزاده ویلیام (متولد ۲۱ ژوئن ۱۹۸۲) که او نیز در سال ۲۰۰۱ مشغول تحصیل در آن دانشگاه بود آشنا شد. با آغاز رابطهٔ این دو، رسانه ها هم لحظه لحظه، آنها را زیر نظر داشتند.

در فوریهٔ ۲۰۰۶ عنوان شد که کاترین تحت محافظت ۲۴ ساعتهٔ سازمان امنیت سلطنتی و دیپلماتیک قرار گرفته. این موضوع به گمانه زنی ها دربارهٔ اینکه او و ویلیام به زودی نامزد می شوند، قوت بخشید، چون اگر غیر از این بود، سرویس امنیت از او محافظت نمی کرد. در آن زمان هیج نامزدی اتفاق نیفتاد و محافظت دیگر شامل حال او نمی شد. اما آن دو به دوستی با هم ادامه دادند و در اواخر ۲۰۰۷ دوباره به هم پیوستند. از آن موقع به بعد کاترین در بسیاری از مراسم سطح بالای سلطنتی شرکت نمود. از وقتی که نامزدی آنها شروع شد، کاترین از طرف رسانه ها مورد توجه شدیدتری قرار گرفت و البته این گمان بوجود آمد که آنها در نهایت ازدواج خواهند کرد.

شکایت از رسانه ها:
وی در ۱۷ اکتبر ۲۰۰۷ توسط وکیلش از رسانه ها شکایت کرد و گفت که آنها اذیتش می کنند. او گفت کار خیلی خاصی انجام نداده که این همه مورد توجه رسانه قرار گرفته است.

شاهزاده ویلیام و شاهزاده چارلز (پدر ویلیام) در جشن تولد ۲۵ سالگی کاترین در ژانویهٔ ۲۰۰۷، از طرف وکیل کیت مورد تهدید شکایت قرار گرفتند. دو گروه روزنامه گاردین و نیویورک تایمز مانع از چاپ عکس های خصوصی کاترین که توسط خبرنگاران سمج گرفته شده بود، شدند.

او حداقل در یک مراسم رسمی به عنوان مهمان سلطنتی شاهزاده ویلیام شرکت داشت که رژهٔ سلطنتی در ۱۵ دسامبر ۲۰۰۶ بود.

,کیت,میدلتون,پرنسس,[categoriy]

کاترین به کالج مارلبرو رفت و پس از آن به تحصیل در رشته تاریخ هنر در دانشگاه سنت اندروز پرداخت

در نوامبر ۲۰۰۶، کاترین یک موقعیت شغلی در فروشگاه های زنجیره ای لباس «جیگسا» عهده دار شد. در سپتامر ۲۰۰۷ اعلام شد که از شغلش در فروشگاه لباس استعفا داده و می خواهد به عنوان یک عکاس حرفه ای فعالیت کند. بعدها عنوان شد که تحت تعلیم عکاس سرشناش جهانی «ماریو تستینو» که تعداد زیادی عکس از پرنسس دایانا و پسرانش گرفته، قرار دارد. ماریو اعلام کرد که قرار نیست کاترین برایش کار کند.

همچنین شایع شد که کاترین و ویلیام در حال زندگی با هم در خانهٔ سلطنتی در لندن هستند که این خبر توسط خانهٔ سلطنتی تکذیب شد.

خبر جدایی:
در ۱۴ آوریل ۲۰۰۷ روزنامهٔ «سان» که در گروه روزنامهٔ تایمز قرار دارد، عنوان کرد که کاترین و ویلیام از هم جدا شدند. این خبر وقتی تحکیم یافت که بی بی سی نیز در ادامهٔ روز عنوان کرد که آن دو در سفری که با هم به سوئیس رفته بودند، تصمیم گرفتند که جدا شوند. کاخ سلطنتی فقط یک نظر دربارهٔ جدایی ویلیام و کاترین داد و در ادامه گفت که دربارهٔ زندگی خصوصی شاهزاده ویلیام نظر نمی دهند.

روزنامه ها دلایلی برای این جدایی می آوردند، ولی منابعشان نامشخص بود. روزنامهٔ سان از قول دوستان صمیصی آن زوج اعلام کرد که کاترین به این علت ناراحت است که اعتقاد دارد ویلیام به او توجه کافی ندارد. روزنامه ها عنوان می کردند که ویلیام وقتش را با زنان دیگر پر می کند و همچنین می گفتند که شاهزاده ویلیام که در آن زمان ۲۴ سال داشت، می گوید الان برای ازدواج زود است.

روزنامهٔ «دیلی میل» اعضای خانواده سلطنتی را مقصر می دانست و می گفت برای ازدواج کاترین و ویلیام عجله نکنند و بگذارند ویلیام از زندگی مجردی در ارتش لذت ببرد. این آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو - در ادامه آورده بود که دوست ویلیام او را تشویق کرده که بی اهمیت به دخترها نزدیک شود و اینکه درخواست کاترین برای توجه بیشتر ویلیام به او بی مورد است.

در ژوئن ۲۰۰۷ آن دو بر این مطلب که فقط دوستان صمیمی اند، پافشاری می کردند؛ گرچه رسانه ها از بهم پیوستن آن دو خبر می دادند.

در همین زمان،کاترین و خانواده اش در کنسرتی که برای مادر مرحوم ویلیام؛ دایانا، شاهدخت ولز، برپا شده بود شرکت کردند. آن ها و ویلیام با دو ردیف فاصله نشسته بودند.

روشن شدن آتش روابطشان:
این دو با دخالت شاهزاده فنلاند سانتاویچ دوباره به هم رسیدند. پس از آن، کاترین و ویلیام در عموم با هم دیده شدند و روزنامه هایی مانند دیلی میل و بی بی سی عنوان کردند که «آتش روابط آنها دوباره روشن شده».

در ۲۰۰۸ کاترین همراه ویلیام در جشنی که به مناسبت دریافت نشان بال های خلبانی ویلیام در کالج نیروی هوایی پادشاهی بود، شرکت کرد.

شکایت از یک عکاس:
نیویورک تایمز در ۲۸ فوریهٔ ۲۰۱۰ اعلام نمود که کاترین از یک عکاس به دلیل تجاوز به حریم خصوصی، شکایت کرده. این عکاس عکس هایی از کاترین در کریسمس گرفته بود. البته این عکس ها هیچ وقت در بریتانیا منتشر نشد. در سپتامر ۲۰۱۰ کاترین دیگر آن عکاس را تحت تعقیب قرار نداد.

,کیت,میدلتون,پرنسس,[categoriy]

طراحی لباس عروس کیت میدلتون را سارا برتون از طراحان مشهور خانه مد الکساندر مک کوئین انجام داد

نامزدی:
در نوامبر ۲۰۱۰ کاخ سلطنتی اعلام کرد که کاترین و ویلیام در آوریل ۲۰۱۱ وصلت خواهند کرد. آن دو در اکتبر ۲۰۱۰ طی سفر ده روزه ای که به مناسبت دریافت مدرک پرواز هلی کوپتر ویلیام با هم به کنیا واقع در شرق آفریقا رفته بودند، نامزد شدند.

فهرست میهمانان جشن عروسی:
طی روزهای پیش از ازدواج، انتشار فهرست میهمانان این جشن عروسی که شامل ۱۹۰۰ نفر می شدند جزء خبرهای پر حاشیه بود که چند روز مانده به برگزاری این جشن نگاه ها را به سوی کاخ شاهبانو بریتانیا معطوف نمود. در این فهرست نام ۴۶ شاهزاده و عضو خاندان سلطنتی از چهار گوشه جهان دیده می شد. همچنین نمایندگان اتحادیه کشورهای همسود (مستعمرات گذشته پادشاهی متحده بریتانیا که بیشتر از ۶۰ کشور جهان را شامل می شوند) نیز در این مراسم حضور داشتند.

طبق نوشته ی روزنامه دیلی تلگراف بریتانیا ؛ در این فهرست نام هایی چون تونی بلر و گوردون براون؛ نخست وزیران سابق بریتانیا دیده نمی شد. همچنین نام رهبران کشورهای مشهور دنیا همچون باراک اوباما و نیکولا سارکوزی در این فهرست وجود نداشت. هوگو برنارد عکاس خانواده سلطنتی نیز به عنوان عکاس ویژه در میهمانی دعوت بود.

از میهمانان مخصوص این مراسم می توان به دیوید بکهام و همسرش،التون جان؛ خواننده مشهور بریتانیایی که در مراسم ختم پرنسس دایانا آواز خواند، به همراه شریک زندگی اش دیوید فورنیش، مستر بین، برادر پرنسس دایانا و چندین چهره ورزشی اشاره کرد. مارگارت تاچر و جان میجر؛ نخست وزیران اسبق دولت محافظه کار ب&


ویدیو مرتبط :
#27 چرا به AMP نیاز داریم؟