آموزش ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست -آکا


1395/02/26

سایت خانواده ،مشاور خانوادهمدل لباس ،مدل لباس زنانه ،مدل کیف ،مدل کفش

,آموزش ست کردن لباس, اصول ست کردن لباس, روش ست کردن لباس,[categoriy]

آموزش ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست -آکاآموزش ست کردن لباس, اصول ست کردن لباس, روش ست کردن لباس, روشهای ست کردن لباس, ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست, ست کردن لباس با رنگ پوست

آکاایران: آموزش ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست

روش ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست عنوان این مطلب از سایت میهن فال است که برای خانمهایی که دوست دارند لباس ها و رنگ پوستاشان با هم هارمونی داشته باشد در نظر گرفته ایم.

,آموزش ست کردن لباس, اصول ست کردن لباس, روش ست کردن لباس,[categoriy]

به گزارش آکاایران: بعضی از رنگ ها به همه می آید، مثل رنگ قرمز روشن، صورتی کمرنگ، بنفش تیره و کله غازی
قبل از اینکه لباس جدید بخرید یا برای یک عروسی یا مهمانی خاص لباس بخرید، خیلی خوب است که بدانید چطور باید رنگ هایی را انتخاب کنید که رنگ پوستتان هماهنگی داشته باشد.
رنگ لباس،پوست و آرایشمان را چگونه ست کنیم؟
انتخاب رنگ اشتباه ممکن است باعث کدر شدن رنگ صورت و موهایتان شود درحالیکه رنگ های مناسب صورت و موهایتان را شفاف تر و خوش رنگ تر نشان خواهد داد. این مطلب به شما کمک می کند رنگ پوستتان را شناخته و بعد براساس آن رنگ لباس، جواهرات، آرایش و موهایتان را انتخاب کنید.
بخش ۱ : تعیین رنگ پوست
* باید درک کنید که رنگ پوست چه معنایی دارد
با اینکه رنگ پوست آدم ها انواع متفاوتی دارد ولی به طور کلی دو نوع رنگ پوست داریم : گرم و سرد. رنگ پوست های گرم، ته رنگ زرد داشته و رنگ پوست های سرد، ته رنگ صورتی دارند. با اینکه با وجود میزان آفتاب دیدگی پوستتان ممکن است رنگ پوستتان روشن تر و تیره تر شود ولی رنگ پوستتان یکسان باقی خواهد ماند.

* رگ هایتان را بررسی کنید
پوست روی مچ دست، آرنج و شقیقه بسیار نازک است و رگ هایی نزدیک به سطح دارد. اگر رنگ پوستتان به اندازه کافی روشن باشد، می توانید رگ ها را در این سه قسمت از بدن مشاهده کنید.

اگر رگ هایتان رنگ زیتونی و سبزرنگ دارند، رنگ پوست شما گرم است.
اگر رگ هایتان آبی رنگ هستند، رنگ پوست شما سرد است.
اگر نمی توانید رنگ درستی برای رگ هایتان عنوان کنید و مخلوطی از هر دو رنگ در آنها می بینید، رنگ پوست شما خنثی است.

آزمایش کاغذ سفید را انجام دهید
پوست صورت شما گاهی قرمزی هایی می گیرد که ممکن است باعث شود تصور کنید که رنگ پوستتان گرم است. اما این قرمزی اگر زن باشید، ممکن است بخاطر هورمون ها و یا قرار گرفتن در معرض آفتاب باشد. به این دلیل، بهتر است پوست روی گردنئیا سینه تان برای این منظور بررسی کنید نه پوست صورتتان را.

یک تکه ورق سفید بالای گردن و سینه تان قرار دهید.
ببینید وقتی پوست گردن و سینه تان کنار این رنگ سفید قرار می گیرند، چه رنگ هایی از آن بیرون می زند.
رنگ های آبی و صورتی نشان می دهد که رنگ پوستتان سرد است.
رنگ های سبز و طلایی نشان می دهد که رنگ پوستتان گرم است.
این رنگ ها برای آنهایی که رنگ پوست خنثی دارند، در فصول مختلف سال و قرارگیری در معرض آفتاب تغییر می کند.

* آزمایش جواهرات را برای خود انجام دهید
باز هم نباید رنگ ها را با پوست صورتتان مقایسه کنید، به همین دلیل از گوشواره استفاده نکنید. درعوض، از گردنبند یا دستبند برای بررسی رنگ پوستتان استفاده کنید. برای این آزمایش هم به طلای سفید و هم زرد نیاز دارید، زیر نور طبیعی مناسب، نگاه کنید که پوستتان در مقال هر دو این طلاها چه شکلی است.

کدام پوستتان را روشن تر و سالم تر نشان می دهد؟
اگر طلای زرد را کنار پوستتان دوست دارید، رنگ پوستتان گرم است.
اگر طلای سفید را کنار پوستتان دوست دارید، رنگ پوستتان سرد است.

* واکنش پوستتان را در مقابل نور آفتاب بررسی کنید
افرادی که رنگ پوستی سرد دارند، زودتر افتاب سوخته می شوند ولی آنهایی که رنگ پوستی گرم دارند به جای اینکه بسوزند، برنزه می شوند.

• برای اینکه بفهمید پوستتان می سوزد یا برنزه می شود، بیش از اندازه خودتان را در معرض آفتاب قرار ندهید!
• به تجربیات قبلی تان تکیه کنید. اگر خاطرات دردناکی از افتاب سوختگی دارید، احتمالاً رنگ پوستتان سرد است ولی اگر یادتان نمی آید پوستتان درمقابل آفتاب سوخته و کباب شده باشد، احتمالاً رنگ پوستتان گرم است.

* فصلتان را تعیین کنید
با اینکه در قسمت های قبلی مشخص کردید که پوستتان گرم یا سرد است، ولی این دو دسته بندی، دو زیر دسته دیگر هم دارند. تابستان و زمستان هر دو رنگ های سرد هستند درحالی که بهار و پاییز هر دو رنگ های گرم هستند.

• تابستان : در آزمایش کاغذ سفید، پوستتان ته رنگ های آبی، قرمز یا صورتی داشت. رنگ مو و چشمتان نسبت به زمستان ها در مقابل پوستتان کمی تضاد دارد.
• زمستان : در آزمایش کاغذ سفید، پوستتان ته رنگ های آبی، قرمز یا صورتی داشت. رنگ مو و چشمتان نسبت به تابستان ها در مقابل پوستتان تضاد زیادی دارد (مثلاً پوست رنگپرید و روشن و موهای سیاه).
• بهار : در آزمایش کاغذ سفید، پوستتان ته رنگ های طلایی، کرم و هلویی داشت. بهارها معمولاً موهایی توت فنگی رنگ یا حصیری رنگ دارند، کک و مکی هستندو گونه هایشان گلگون است و چشم هایی آبی و سبز دارند.
• پاییز : در آزمایش کاغذ سفید، پوستتان ته رنگ های طلایی، کرم و هلویی داشت.

,آموزش ست کردن لباس, اصول ست کردن لباس, روش ست کردن لباس,[categoriy]

رنگ پوست های گرم، ته رنگ زرد داشته و رنگ پوست های سرد، ته رنگ صورتی دارند
بخش ۲ : انتخاب رنگ مناسب براساس رنگ پوست
* بدانید چه رنگ هایی برای همه رنگ های پوست مناسب است
بعضی از رنگ ها به همه می آید، مثل رنگ قرمز روشن، صورتی کمرنگ، بنفش تیره و کله غازی.

* لباس هایی بپوشید که با رنگ پوستتان هماهنگ باشد
لازم نیست همه لباس هایتان به طور عالی با پوستتان هماهنگ باشد چون آن وقت مجبور خواهید بود همیشه یکسری خاص از رنگ ها را تن کنید. کاری که باید بکنید این است که تلاش کنید از رنگ هایی که به خوبی با رنگ پوستتان جور است به صورت دائم استفاده کرده و از بقیه رنگ ها در کنار آنها استفاده کنید تا لباس هایتان تکراری به نظر نرسند.

• تابستان : لباس های یاسی و آبی کمرنگ و سایه های ملایم و خنثی با ته رنگ گُلی بپوشید. رنگ های ملایم تر برای شما بهتر از رنگ های تند است.
• زمستان : لباس هایی با ته رنگ آبی و صورتی یا رنگ های شارپ مثل سفید، سیاه و آبی نفتی برای شما مناسب است.
• بهار : لباس هایی با ته رنگ های زرد و نارنجی مثل هلویی، اُکر و آجری بپوشید.
• پاییز : رنگ های گرم و تیره مثل کاراملی، نسکافه ای، بژ، قرمز گوجه ای و سبز بپوشید.

* جواهراتتان را برحسب رنگ پوستتان انتخاب کنید
آزمایش جواهراتی که برای تعیین گرم یا سرد بودن رنگ پوستتان انجام دادید را به خاطر دارید؟ حالا که می دانید کدام رنگ طلا پوستتان را سالم تر، روشن تر و شفاف تر نشان می دهد، از آن رنگ جواهرات بیشتر استفاده کنید.

• رنگ های سرد : تابستان ها باید جواهرات نقره ای و طلا سفید استفاده کنند. زمستان ها باید از نقره و پلاتینیوم استفاده کنند.
• رنگ های گرم : بهارها باید طلای زرد استفاده کنند. پاییزها می تواند طلای زرد، برنز یا مسی رنگ برای جواهراتشان استفاده کنند.

* برحسب رنگ پوستتان آرایش کنید
رنگ کرم پودر و کانسیلرتان را باید همیشه بر اساس رنگ پوستتان انتخاب کنید. کانسیلر زیر چشم را یک درجه روشن تر از رنگ اصلی پوستتان بخرید تا سیاهی زیر چشم را روشن کند. یادتان باشد رنگ پوستتان ممکن است از تابستان تا زمستان متفاوت شود، بنابراین آرایشتان باید برحسب فصل باشد.

• پوست های خیلی روشن : اگر رنگ پوست شما سفید گچی خوانده می شود، صورتی های کمرنگ و رنگ های بژ برای شما مناسب است ولی از رنگ های قرمز نارنجی دار استفاده نکنید. رژلب های هلویی برای مصرف روزانه و قرمز روشن برای شب های خاص برایتان فوق العاده خواهد بود. از میکاپ های توسی و خاکستری خودداری کنید.
• پوست های روشن متوسط : از میکاپ هایی با ته رنگ های زرد و مرواریدی و طلایی استفاده کنید.
• پوست های متوسط تیره : رنگ پوست شما با رنگ های مختلفی هماهنگی دارد، رنگ های روشن و ملایم تا رنگ های تند و تیره.
• پوست های تیره : رنگ های قوی و متالیک مثل مسی و برنز برای هایلایت کردن رنگ طبیعی تان استفاده کنید. رنگ های توتی روشن برای گونه ها و لب ها هم به شما خواهد آمد. از رنگ های روشن و رنگپریده استفاد&a


ویدیو مرتبط :
آموزش ترکیب رنگ پوست (رنگ روغن)