فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...بازدید حداد عادل از آثار کم سن‌ترین نقاش جهان اسلام


به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی خبرگزاری فارس، بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی در همایش «شاهنامه پس از شاهنامه» با نمایش آثاری از «محمدعلی چوهدری» به عنوان کم سن‌ترین نقاش جهان اسلام در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

5 اثر از محمدعلی با عناوین سیاوش در آتش، نبرد رستم و دیو سپید، نبرد رستم و اژدها، رستم و اکوان دیو، رستم و سهراب به نمایش گذاشته شد.

غلامعلی حداد عادل، سیدسعید سرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی، مدیر میراث فرهنگی خراسان، تعدادی از شاهنامه پژوهان از جمله بهرام طوسی و جمعی از اساتید ادب و هنر، پژوهشگران خارجی از ایتالیا، تاجیکستان و ترکیه از این نمایشگاه بازدید کردند.

در این نمایشگاه محمدعلی چوهدری توسط مسئولان و اساتید مورد تشویق و تحسین قرار گرفت.

غلامعلی حداد عادل بعد از دیدن این آثار ضمن ابراز خوشحالی از ذهن خلاق کم‌سن‌ترین نقاش جهان اسلام، به پدر محمدعلی گفت: نعمت بزرگی است که در اختیار شما قرار گرفته است، آن را پرورش بدهید.

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
بازدید حداد عادل از پشت صحنه سریال پرده نشین