سلامت


2 دقیقه پیش

لیپوماتیک

لیپوماتیک به عنوان یک روش مناسب برای لاغری موضعی شکم، پهلو، ران و اطراف ران ، ناحیه پشت، غبغب و بازو شناخته می شود ، لیپوماتیک در واقع یک دستگاه قدرتمند و هوشمند است که ...
2 دقیقه پیش

با شجاعت پایان همکاری منفعلانه نظام پزشکی با وزارت بهداشت را اعلام کنید

سلامت نیوز:رییس نظام پزشکی‌ مازندران با ارسال نامه ای به علیرضا زالی رئیس کل نظام پزشکی طرح تحول سلامت را همانند طرح مسکن مهر و پرداخت یارانه عمومی دانست و با تاکید بر ...عشق پنهانی به جنایت انجامید


سلامت نیوز: خیانت مرگ‌بار یک زن به شوهرش پس از ١٠ ماه از کشف جسد مرد فاش شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه شرق، این زن فردی را که با وی رابطه پنهانی داشت و همدست وی در قتل بود، به پلیس معرفی کرد.

راز این جنایت هنگامی فاش شد که پلیس شهرستان در جریان بررسی‌های خود، حرکات و رفتارهای همسر قربانی حادثه را تحت کنترل‌های نامحسوس قرار داد. اقدامات پلیس برای به‌دست‌آوردن ردی از این جنایت به دنبال کشف جسد مرد جوانی در حاشیه جاده «تیله‌نو» شهرستان گلوگاه در شرقی‌ترین منطقه استان مازندران در دستور کار قرار گرفت. بنابر این گزارش، سحرگاه روز ١٧ مرداد سال ٩٤ بود که نیروهای پلیس گلوگاه حین گشت‌زنی در جاده روستایی «تیله‌نو» جسد مرد جوانی را در میان علفزارهای اطراف جاده پیدا کردند. به این ترتیب با دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب گلوگاه، جسد برای معاینات و بررسی‌های لازم و تعیین علت واقعی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

از سوی دیگر مأموران در تحقیقات دریافتند هم‌زمان با پیداشدن جسد، خانواده مرد جوانی از ساکنان منطقه شرق مازندران با مراجعه به پلیس، خبر ناپدیدشدن او را گزارش کرده‌اند. پس از مطابقت نشانی‌های ارائه‌شده از مرد ناپدیدشده و جسد موردنظر، مشخص شد قربانی حادثه همان مرد گم‌شده است. به‌این‌ترتیب کارآگاهان هویت سعید را شناسایی کردند و تحقیق درباره چگونگی ناپدیدشدن او را در دستور کار قرار دادند. از سوی دیگر، پزشکی قانونی علت مرگ مرد جوان را فشار بر مجاری تنفسی‌اش اعلام کرد و قرار شد برای تعیین دقیق علت مرگ، آزمایشات سم‌شناسی انجام شود. به این ترتیب با گذشت چند ماه، وقتی نتیجه آزمایش‌های دقیق درباره مقتول به دست ‌آمد، مشخص شد او قبل از مرگ با تعداد زیادی قرص خواب‌آور مسموم شده است. با این یافته‌ها، مأموران که به همسر قربانی حادثه مظنون شده بودند و احتمال می‌دادند او از ماجرای قتل شوهرش اطلاع داشته باشد، به صورت نامحسوس رفتارها و حرکات او را تحت نظر قرار دادند.

در جریان این اقدامات بود که مشخص شد زن جوان با مرد غریبه‌ای که از اهالی یکی از استان‌های هم‌جوار است، رابطه پنهانی دارد. به این ترتیب سمیه- ٣٦ساله- بازداشت شد. درحالی‌که او منکر هرگونه اطلاع از ماجرای قتل شوهرش بود و تلاش می‌کرد مسیر تحقیقات پلیس را به انحراف بکشاند، وقتی با مستندات پلیس روبه‌رو شد، چاره‌ای جز اعتراف ندید.

وی گفت: «مدتی بود که با مردی از اهالی یکی از استان‌های شرقی کشور آشنا شده بودم. روز حادثه وقتی شوهرم به خانه آمد، ٣٠ عدد قرص خواب‌آور در غذایش ریختم. وقتی غذا را خورد، به خواب عمیقی رفت. در این لحظه بود که دوستم وارد خانه شد و با پیچاندن طنابی دور گردن شوهرم، او را کشت. بعد از قتل برای اینکه رازمان فاش نشود، جسد را لابه‌لای فرشی پیچیدیم و آن را در صندوق عقب خودرو جاسازی کردیم و به حاشیه جاده تیله‌نو بردیم. در آنجا جسد را رها کردیم تا این گونه وانمود شود که او موردحمله قرار گرفته و از پا درآمده است. با توجه به این اعترافات و نشانی‌هایی که او از همدستش در اختیار مأموران قرار داده بود، پلیس مخفیگاه همدست وی را نیز شناسایی و او را هم بازداشت کرد. متهم ٣٥ساله نیز در جریان بازجویی‌ها، ادعاهای زن جوان را تأیید کرد. به گزارش «رکنا» متهمان تا انجام تحقیقات تکمیلی با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.


ویدیو مرتبط :
انقدر نبودنت به طول انجامید...