فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...مانور ایمنی و زلزله در شهرستان دلفان برگزار شد


به گزارش ایرنا، ، آیین نمادین مانور ایمنی و زلزله در دبیرستان دخترانه خلیج فارس نورآباد با شرکت نیروهای جمعیت هلال احمر ، نیروی انتظامی ،آتش نشانی، اورژانس و آموزش و پرورش شهرستان دلفان برگزار شد .
عباس اکبری رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دلفان در حاشیه این مانور به ایرنا گفت : در این مانور دانش آموزان نحوه مقابله و نجات در هنگام زلزله را تمرین کردند و نیروهای امدادی اقدام به نجات مصدومان احتمالی و آتش نشانی نیز اقدام به خاموش کردن خاموش آتش سوزی نمودند .
رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان نیز گفت : ایران بر روی کمربند زلزله قرار دارد که توجه به این امر نیازمندی ما را به آمادگی در برابر این بلای طبیعی چند برابر می کند.
احمد کاظمی هدف از برگزاری این مانور را ترویج فرهنگ ایمنی، افزایش آگاهی، واکنش سریع و کاهش مخاطرات حوادث طبیعی و از همه مهمتر برانگیختن حس کنجکاوی دانش آموزان است.
وی اظهار داشت: رسانه ها نیز نقش مهمی در افزایش سطح آگاهی مردم برای مقابله و پیشگیری از حوادث طبیعی را دارند.
7270/6001

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
مانور ایمنی و زلزله در مدارس شهرستان كوثر برگزار شد