اخبار
2 دقیقه پیش | بازار خودرو/ قیمت جدید انواع رنو مدل 95اقتصادآنلاین/ قیمت جدید انواع رنو مدل 95 در قسمت تصاویر آمده است.منبع: اقتصادآنلاین |
2 دقیقه پیش | سریعترین خودروهای دهه 80 میلادیپدال/ آمار عمکرد شتاب خودروهای مختلف از قدیمالایام، از جایگاه مهمی در دنیای اتومبیل برخوردار بوده و این موضوع، هم از جانب خودروسازان و هم از جانب مجلات مختلف دنبال شده ... |
نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دور دوم انتخابات مجلس دهم تا این لحظه + جدول
استان آذربایجانشرقی
حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو:
حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر: حسینزاده(اصولگرا)
حوزه انتخابیه مرند و جلفا:
حوزه انتخابیه اهر و هریس: بیتالله عبداللهی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه سراب:
حوزه انتخابیه شبستر:
استان آذربایجانغربی
حوزه انتخابیه ارومیه: روحالله حضرتپور (اصولگرا)، هادی بهادری (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه سلماس: شهروز برزگر (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهیندژ و تکاب: جهانبخش محبینیا (اصولگرا)، محمد میرزایی (اصلاحطلب)
استان اردبیل
حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: محمد فیضی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه پارسآباد و بیلهسوار: شکور پورحسین (مستقل)
استان اصفهان
حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی (مستقل)
حوزه انتخابیه سمیرم: اصغر سلیمی (اصولگرا)
استان ایلام
حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران: سلام امینی (مستقل)، جلال میرزایی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه دهلران، درهشهر و آبدانان: شادمهر کاظمزاده (مستقل)
استان تهران
حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه رباطکریم و بهارستان: حجتالاسلام حسن نوروزی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد: محمد محمودی (مستقل)
استان چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه بروجن: خدیجه ربیعی(مستقل)
استان خراسانرضوی
حوزه انتخابیه تربتحیدریه و مهولات: سعید باستانی (اعتدالگرا)
استان خوزستان
حوزه انتخابیه اهواز:جواد کاظمنسب الباجی(اصلاحطلب)،علی ساری(اصلاحطلب)،همایون یوسفی(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه آبادان: غلامرضا شرفی(اصولگرا)
حوزه انتخابیه ایذه و باغملک: هدایتالله خادمی (مستقل)
حوزه انتخابیه بهبهان: حبیبالله کشتزر (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا: علی عسگر ظاهری (مستقل)
حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: گلمرادی(اصلاحطلب)
استان زنجان
حوزه انتخابیه زنجان و طارم:
حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمدرضا خانمحمدی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خدابنده: احمد بیگدلی (مستقل)
استان فارس
حوزه انتخابیه شیراز: علی اکبری (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: مسعود گودرزی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه داراب: انصاری (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه نیریز و استهبان: فرهاد طهماسبی (اصولگرا)
استان کردستان
حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران: احسن علوی (مستقل)
حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: منصور مرادی (مستقل)
استان کرمانشاه
حوزه انتخابیه کرمانشاه: احمد صفری(اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: سید جواد حسینیکیا (اصولگرا)
استان گلستان
حوزه انتخابیه گرگان و آققلا: سیدعلی طاهری (اصولگرا)، نبی هزارجریبی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن، بندرگز و گمیشان: رامین نورقلیپور (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوهتپه و گالیکش: سید نجیب حسینی (مستقل)
استان گیلان
حوزه انتخابیه رشت: جبار کوچکینژاد (اصولگرا)، محمدصادق حسنی جوریابی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه رودبار: منوچهر جمالی (مستقل)
استان لرستان
حوزه انتخابیه بروجرد: عباس گودرزی(اصولگرا)، علاءالدین بروجردی (اصولگرا)
حوزه انتخابیه خرمآباد و دوره: محمد بیرانوند (اصلاحطلب)، محمدرضا ملکشاهی راد (اصولگرا)
حوزه انتخابیه دورود و ازنا: مجید کیانپور (مستقل)
استان مازندران
حوزه انتخابیه قائمشهر: سید علی ادیانیراد(اصولگرا)
حوزه انتخابیه بابل: حسین نیازآذری (مستقل)
استان مرکزی
حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: سیدمهدی مقدسی (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: محمدرضا منصوری (اصلاحطلب)
حوزه انتخابیه شازند: علی ابراهیمی (اصلاحطلب)
استان هرمزگان
حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزمنژاد (اصلاحطلب)
استان همدان
حوزه انتخابیه رزن:
حوزه انتخابیه ملایر: احمد آزادیخواه (اصولگرا)
استان یزد
حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق: صباغیان (مستقل)
ویدیو مرتبط :
آخرین نتایج انتخابات مجلس نهم