فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...نفرات برتر رشته حفظ کل مسابقات سراسری قرآن اعلام شد


به گزارش خبرنگار ایرنا با پایان یافتن مرحله نهایی بخش حفظ کل قرآن کریم نفرات برتر این رشته در بخش برادران بدین شرح اعلام شد.
در این بخش رضا نژاد تبریزی از اصفهان رتبه نخست و ممتاز را کسب کرد و به وی امتیاز 92.63 داده شد.
رضا گلشاهی از خراسان رضوی، مصطفی اصفهانیان از اصفهان، مجتبی فردفانی از خراسان رضوی و موسی معتمدی از اصفهان در این بخش رتبه ممتاز را کسب کردند.
در ادامه عبدالله میاحی با نمره 89.91 از کرمانشاه رتبه عالی را کسب کرد.
سعید علی اکبری از قزوین، مجتبی علی رضالو از تهران با نمره 89.33 و محمدرسول تکبیری از تهران نیز موفق به کسب رتبه عالی شدند.
نفرات برگزیده حفظ کل مسابقات در بخش خواهران نیز به زودی اعلام می شود.
سی و هشتمین دوره مسابقه های سراسری قرآن کریم که از روز شنبه هفته گذشته با حضور 600 نخبه قرآنی در دو بخش برادران و خواهران به میزبانی کرمانشاه در مجتمع فرهنگی و هنری انتظار و بعثت این شهر آغاز شده عصر امروز به پایان می رسد.
7460/8066

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
اعلام نفرات برتر دوازدهمین دوره مسابقات علمی وعملی