فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...آثار مسابقه هفت بخش ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار مشخص شدند/تیزر دختر شینا در میان آثار


به گزارش خبرگزاری فارس، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار، در فاصله کم‌تر از یک هفته مانده به برگزاری ششمین دوره این رویداد فرهنگی، اسامی آثار راه یافته به هفت بخش مسابقه جشنواره را اعلام کرد و به زودی آثار بخش مسابقه اصلی جشنواره را اعلام خواهد کرد.

بنابر این گزارش برگزیده آثار این 7 بخش هم اکنون در حال داوری است و قرار است در افتتاحیه این دوره از جشنواره مردمی فیلم عمار معرفی و تقدیر شوند.

بر اساس این گزارش، براساس اعلام دبیرخانه ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار، از میان 222 اثر رسیده به بخش «نماهنگ»، 30 اثر، از میان 27 اثر رسیده به بخش «برنامه تلویزیونی»، 8 اثر، از میان 270 اثر به بخش «فیلم ما»، 36 اثر، از میان 132 اثر رسیده به بخش «پوستر فیلم»، 11 اثر، از میان 152 اثر رسیده به بخش «تیزر تبلیغاتی و آگهی بازرگانی»،  13 اثر، از میان 22 اثر رسیده به بخش «لوح نگار»، 7 اثر و از میان 62 اثر رسیده به بخش «نقد، مقاله و پژوهش‌های سینمایی »، 23 اثر به بخش مسابقه جشنواره راه یافتند.

برای اطلاع از اسامی آثار می‌توانید  اینجا   را کلیک کنید.

بنابرین گزارش بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار، اسامی آثار راه یافته به بخش اصلی جشنواره شامل مسابقه «داستانی»، «مستند» و «انیمیشن» نیز طی روزهای آینده اطلاع رسانی می‌شود.

انتهای پیام/س

http://fna.ir/ODFEEN


ویدیو مرتبط :
تیزر آثار بخش فیلم ما پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار