بخورهای گیاهی موثر برای رفع جوش -آکا


1395/02/25

سایت خانواده ،مشاور خانوادهآموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو

,بخورهای,جوش,پوست,[categoriy]

بخورهای گیاهی موثر برای رفع جوش -آکابخورهای,جوش,پوست,مو,سبزی,گشنیز,هندوانه,انار,چغندر,آلبالو

آکاایران: بخورهای گیاهی موثر برای رفع جوش

آکاایران: بخور برخی گیاهان به رفع جوش کمک می کند

به گزارش آکاایران:

بخورهای گیاهی موثر برای رفع جوش

متخصص طب سنتی گفت: مصرف برخی سبزی ها و میوه ها مثل گشنیز و چغندر، انار، هندوانه و آب آلبالو برای پیشگیری از جوش صورت موثر است و در مقابل مصرف فست فودها، نوشابه، چای و نمک زیاد به بروز آن کمک می کند.

افراسیابی گفت: برای رفع جوش صورت می توان رژیم غذایی را اصلاح کرد به طوری که پرخوری یکی از دلایل بروز جوش صورت است.همچنین مصرف بالای گوشت قرمز و شیرینی نیز به بروز آن کمک می کند.

وی ادامه داد: بنابراین مصرف گشنیز به دلیل داشتن طبع سرد و خشک توصیه می شود چون خاصیت ضد التهابی دارد.همچنین سبزیجاتی مثل شنبلیله، تره، جعفری و چغندر و اسفناج توصیه می شود.

این متخصص طب سنتی گفت: مصرف خاکشیر نیز به صورت روزانه به کاهش التهاب پوست و رفع جوش کمک می کند چون باعث رفع یبوست می شود.

افراسیابی افزود: بخور برخی گیاهان نیز به رفع جوش کمک می کند به عنوان مثال مصرف خوراکی و بخور گیاه شاه تره از بروز جوش صورت پیگشیری می کند یا بخور گیاه بابونه به رفع جوش سرسیاه کمک می کند.

وی تصریح کرد: بخور گیاهان دارویی آویشن، اسطوخودوس، رازیانه، رزماری، نعناع کوهی، بومادران و گزنه نیز برای شادابی و جوانی پوست موثر است چون آبرسانی پوست را بهتر می کند.

این متخصص طب سنتی گفت: مصرف سبزیجات و برخی میوه ها مثل انار،هندوانه و آب آلبالو برای پیشگیری از جوش صورت موثر است و در مقابل مصرف فست فودها،نوشابه، چای و نمک زیاد به بروز آن کمک می کند.

آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو -

برچسب ها : . . . . . . . . .


اشتراک گذاری

گزارش تخلفویدیو مرتبط :
آموزش آشپزی گیاهی (وگان) - شیرینی گیاهی و بدون شکر