محبوب
2 دقیقه پیش | امیت سرکیسیان، اولین شهید مدافع حرم ارامنه! / شایعه 0506این تصویر جعلی است و عکس اصلی مربوط به شهید مدافع حرم هادی شجاع در مشهد می باشدمتن و پاسخ شایعه |
2 دقیقه پیش | وقتی موبایل برای سلامت شما مفید می شود!!جریان سریع امور در دنیای امروز به حواسپرتی بیشتر و نداشتن وقتی برای آسودگی انجامیده است. در چنین شرایطی نیازهای بدن به آسانی فراموش میشود. خوشبختانه همان وسایلی که ... |
اسامی داوطلبان مرحله دوم انتخابات مجلس دهم به تفکیک استانها و گرایشها+ جدول
حوزه انتخابیه
استان
گرایش سیاسی
نام و نامخانوادگی
ردیف
تبریز، آذرشهر و اسکو
آذربایجانشرقی
اصلاحطلب
زهرا ساعی
1
تبریز، آذرشهر و اسکو
آذربایجانشرقی
اصلاحطلب
میرعلیاصغر الموسوی
2
تبریز، آذرشهر و اسکو
آذربایجانشرقی
اصلاحطلب
شهابالدین بیمقدار
3
تبریز، آذرشهر و اسکو
آذربایجانشرقی
اصلاحطلب
عباس عباسزاده
4
تبریز، آذرشهر و اسکو
آذربایجانشرقی
اصولگرا
محمدحسین فرهنگی
5
تبریز، آذرشهر و اسکو
آذربایجانشرقی
اصولگرا
محمد اسماعیل سعیدی
6
تبریز، آذرشهر و اسکو
آذربایجانشرقی
اصولگرا
سید محمدرضا میرتاجالدینی
7
مرند و جلفا
آذربایجانشرقی
اصلاحطلب
کریم شافعی
8
اهر و هریس
آذربایجانشرقی
اصلاحطلب
بیتالله عبدالهی
9
سراب
آذربایجانشرقی
اصلاحطلب
مجید نصیرپور
10
سراب
آذربایجانشرقی
مستقل
داوودی
11
شبستر
آذربایجانشرقی
مستقل
آقاپور
12
تبریز، آذرشهر و اسکو
آذربایجانشرقی
مستقل
علیرضا منادی
13
ارومیه
آذربایجانغربی
اصلاحطلب
هادی بهادری
14
ارومیه
آذربایجانغربی
اصلاحطلب
مجید دودکانلوی میلان
15
سلماس
آذربایجانغربی
اصلاحطلب
شهروز برزگر
16
ماکو، چالدران، پلدشت و شوط
آذربایجانغربی
اصلاحطلب
شریفپور
17
میاندوآب و شاهیندژ و تکاب
آذربایجانغربی
اصلاحطلب
محمد میرزایی
18
اردبیل، نمین و نیر
اردبیل
اصلاحطلب
محمد فیضی
19
پارسآباد و بیلهسوار
اردبیل
مستقل
شکور پورحسین
20
اردبیل، نمین و نیر
اردبیل
مستقل
سید کاظم موسوی
21
شهرضا و دهاقان
اصفهان
مستقل
سمیه محمودی
22
سمیرم
اصفهان
اصولگرا
اصغر سلیمی
23
رباطکریم و بهارستان
تهران
اعتدالگرا
ابراهیم نکو
24
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار
چهارمحالوبختیاری
اصلاحطلب
علی کاظمی
25
تربتحیدریه و مهولات
خراسانرضوی
اعتدالگرا
باستانی
26
اهواز
خوزستان
اصلاحطلب
همایون یوسفی
27
اهواز
خوزستان
اصلاحطلب
علی ساری
28
اهواز
خوزستان
اصولگرا
شبیب جویجری
29
بهبهان
خوزستان
اصلاحطلب
محمودرضا ضرغامی
30
ماهشهر و امیدیه
خوزستان
اصلاحطلب
گلمرادی
31
زنجان و طارم
زنجان
اصلاحطلب
سیدافضل موسوی
32
زنجان و طارم
زنجان
مستقل
کریم خانمحمدی
33
ابهر و خرمدره
زنجان
اصولگرا
محمدرضا خانمحمدی
34
خدابنده
زنجان
مستقل
احمد بیگدلی
35
شیراز
فارس
اصلاحطلب
علی اکبری
36
داراب
فارس
اصلاحطلب
انصاری
37
نیریز و استهبان
فارس
مستقل
اصغر مسعودی
38
نورآباد ممسنی
فارس
اصلاحطلب
گودرزی
39
سنندج، دیواندره و کامیاران
کردستان
اصلاحطلب
سالار مرادی
40
سنقر و کلیایی
کرمانشاه
اعتدالگرا
محمد رستگار
41
گرگان و آققلا
گلستان
اصلاحطلب
نورمحمد تربتینژاد
42
خرمآباد و دوره
لرستان
اصلاحطلب
محمد بیرانوند
43
دورود و ازنا
لرستان
اصولگرا
حسین گودرزی
44
مراغه و عجبشیر
آذربایجان شرقی
اصولگرا
حسینزاده
45
مراغه و عجبشیر
آذربایجان شرقی
اصولگرا
دواتگری
46
مرند و جلفا
آذربایجان شرقی
اصولگرا
حسننژاد
47
اهر و هریس
آذربایجان شرقی
اصولگرا
حسینیان
48
شبستر
آذربایجان شرقی
اصولگرا
علیلو
49
ارومیه
ویدیو مرتبط :
اعلام اسامی نهایی داوطلبان مجلس نهم