سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...پرداخت حقوق فروردین نیروهای لشکری و کشوری در هاله ای از ابهام


پرداخت حقوق فروردین نیروهای لشکری و کشوری در هاله ای از ابهامخانه ملت/ نمایندگان موافق دیدگاه‌های خود را در زمینه لایحه دو فوریتی تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری مطرح کردند.

در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 31 فروردین‌ماه) مجلس شورای اسلامی کلیات لایحه دو فوریتی تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری در دستور کار قرار داشت و نمایندگان موافق دیدگاه‌های خود را مطرح کردند.

امیرآبادی: پرداخت حقوق فروردین نیروهای لشکری و کشوری در گرو تمدید مهلت اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری
احمد امیرآبادی فراهانی در موافقت با کلیات این لایحه گفت: زمان اجرای آزمایشی این قانون در اسفند 94 به پایان رسیده و اکنون دولت برای پرداخت حقوق، قانون ندارد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حال حاضر چاره‌ای نیست جز اینکه این قانون در مجلس تصویب شود چراکه در غیر این صورت دولت قادر نخواهد بود حقوق فروردین نیروهای لشکری و کشوری را پرداخت کند لذا باید نمایندگان به دولت کمک کنند تا این لایحه، که زمان یکساله برای اجرای آن در نظر گرفته شده مورد تصویب قرار گیرد.

قاضی زاده: بررسی قانون مفصل مدیریت خدمات کشوری 6 ماه زمان می‌برد
در ادامه امیرحسین قاضی زاده هاشمی به موافقت با این لایحه پرداخت و افزود: مخالفانی که به اظهار نظر در خصوص تمدید مهلت آزمایشی این قانون پرداختند به نحوه جاری تبعیض آمیز دریافت حقوق و مزایا معترض بودند و به نظر می‌رسد با اصل تصویب آزمایشی این قانون مشکلی ندارند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما عملا چاره‌ای جز اینکه قانون مذکور را تا پایان سال 95 تمدید کنیم نداریم و از سوی دیگر بررسی قانون مفصل مدیریت خدمات کشوری 6 ماه زمان می‌برد که اگر مدت آزمایشی آن تمدید نشود تا پایان عمر مجلس نهم، قانونی برای پرداخت حقوق و مزایا نخواهیم داشت.

با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید

منبع: خانه ملت


ویدیو مرتبط :
تثلیث در هاله ای از ابهام!