سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...وقوع آتش سوزی در ساختمان دو طبقه در منطقه زمین شهری آبادان


مجید فرهانی پور شامگاه شنبه در خصوص جزئیات این خبر به ایرنا گفت:ساعت 20:36 دقیقه امشب، طی تماس مردمی با سامانه 125 آتش نشانی، گزارش آتش سوزی یک مجتمع مسکونی واقع در منطقه زمین شهری هلال بریم آبادان به این سازمان ارائه شد.
فرهانی پور افزود:نیروهای آتش نشان پس از اطلاع از این حادثه در ساعت 20:44 دقیقه در قالب دو اکیپ عملیاتی نجات به محل آتش سوزی اعزام شده و نسبت به اطفای حریق اقدام کردند.
وی با تشریح اقدامات آتش نشانی در خاموش کردن آتش در این مجتمع دو طبقه چهار واحدی، افزود:هیچ یک از ساکنان مجتمع دچار حادثه نشدند و تمامی ساکنان این مجتمع که در محل آتش گرفتار شده بودند، با کمک آتش نشانان نجات یافتند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان آبادان خاطر نشان کرد:حریق در این ساختمان نیز ساعت 20:55 خاموش شد.
به گفته فرهانی پور، عملیات اطفای حریق و تخلیه مجتمع مسکونی 11 دقیقه به طول انجامیده است.
زمین شهری هلال بریم منطقه ای مسکونی و معروف به 108 هکتاری است و نزدیکترین ایستگاه آتش نشانی تا محل حریق پنج کیلومتر است.باشد.
6010/6125

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
آتش سوزی ساختمان ۴۲ طبقه در استانبول