فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...



تجربه کشورهای اروپایی در مقاوم‌سازی اقتصاد موضوع امشب «پایش»


به گزارش خبرگزاری فارس، در این برنامه که حوالی ساعت 23 پخش می‌شود، دکتر «ژولیان پلیسیه» اقتصاددان فرانسوی با حضور در برنامه، می گوید که کشورهای اروپایی با استفاده از چه روش هایی، اقتصاد خود را مقابل تهدیدها و نوسانات، مقاوم می کنند؟ تخصص ژولیان پلیسیه در زمینه اقتصاد، مدیریت مالی و حقوق بین‌الملل و نفت است. او فوق‌لیسانس اقتصاد انرژی و دکترای اقتصاد اسلامی دارد. در حال حاضر هم در دانشگاه تهران، اقتصاد فرانسه تدریس می‌کند.

همچنین در بخش پایش کسب و کار برنامه این هفته ، ماجرای اعتراض یک تولید کننده در خلال سخنرانی معاون اول رئیس جمهور در نمایشگاه ایران پلاست از زبان همان تولیدکننده بیان می‌شود.

در بخش کارآفرین برنامه این هفته نیز دکتر »ایرج رستگار» نویسنده و دارنده تنها مرکز تولید گیاهان داروی و زینتی در ایران، تجربیات موفقیت خود را برای بینندگان تشریح می‌کند. سوال نظرسنجی برنامه امشب پایش به این شرح است : با کدام نظر درباره یارانه ها موافقید ؟ 1- برای ایجاد اشتغال صرف شود 2- به فقرا پرداخت شود. برای شرکت در این نظرسنجی بینندگان از هم اکنون می توانند عدد گزینه مورد نظر را به شماره پیامک 30000111 ارسال کنند.
برنامه پایش به تهیه کنندگی توحیدآتشبار، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک است که یکشنبه ها بعد از سریال شبانگاهی از این شبکه پخش می‌شود.

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
اقتصاد ایران مقاوم ترین اقتصاد در برابر کاهش بهای نفت