سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...اعضای هیات اجرایی انتخابات مجلس خبرگان رهبری در دامغان انتخاب شدند


به گزارش خبرنگار ایرنا از دامغان، علی اصغر مجد شامگاه یکشنبه در جلسه تعیین هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در دامغان در جمع 30 معتمد محلی به مباحثی درباره دو انتخابات امسال پرداخت.
وی افزود: انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مظهر مردم سالاری دینی است و این رویداد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. فرماندار دامغان اضافه کرد : مجریان وبرگزارکنندگان انتخابات باید با رعایت بی طرفی و امانت داری در برگزاری پر شور انتخابات سهیم باشند.
مجد یادآورشد: باید تلاش کنیم انتخابات پیش روی در نهایت صحت وسلامت برگزار و امانتدار خوبی برای آرای مردم باشیم .
وی به حضور حداکثری مردم در انتخابات اشاره و تصریح کرد : ملت ایران در طول 35 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با حضور پر شور در انتخابات عملکردی درخشان برجای گذاشتند و توطئه های دشمنان را خنثی کردند.
وی گفت : رای مردم حق الناس است و باید پاسدار خوبی برای تک تک آراء مردم باشیم که این حرکت زمینه پیوند هرچه بهتر مردم با مسئولان را فراهم می کند.
در این جلسه با رای معتمدان محلی، به ترتیب محمدتقی کشاورزیان، سیدمهدی عرفانی ، حجت الاسلام سید علی اصغر ترابی ، رضا غلامی ، سیدمحمود حسینی پور، رضا حاج پروانه، محمد تقی فرحزاد و ابوالفضل مقبلی، به عنوان اعضای اصلی و علی اصغریان ، محمدتقی صرفی ، احسان امیر عبدالهیان، مرتضی نادعلیزاده و مطهره کبیریان، به عنوان اعضای علی البدل هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در شهرستان دامغان انتخاب شدند.
همچنین براساس قانون فرماندار ، دادستان عمومی وانقلاب و رییس اداره ثبت احوال نیز اعضای حقوقی این هیات هستند .
هفتم اسفند 94 دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی همزمان در کشور برگزار می شود.
6103

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
مجلس خبرگان-انتخاب رهبری