سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...آبی فیروزه ای و بزکوهی نماد حزب اراده ملت ایران شد


به گزارش ایرنا از روابط عمومی حزب اراده ملت ایران ، احمد حکیمی در دومین جلسه دبیران استانی و اعضای سیاست گذاری این حزب که در دفتر مرکزی حاما باهدف بررسی آخرین راهبردهای انتخاباتی برگزار شد، ضمن بزرگداشت ایام الله دهه فجر گفت: پاسداری از ارزش ها و آرمان های انقلاب یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
وی ادامه داد: بنابراین برای حضور مؤثر در پای صندوق های رأی باید نشاط سیاسی و حضور حداکثری را با برنامه ریزی های دقیق ایجاد کنیم تا انتخاباتی پرشور داشته باشیم.
در این جلسه از سوی سیاست گذاران حزب اراده ملت ایران، سیاست حضور حداکثری در انتخابات و ایجاد نشاط عمومی اتخاذ شد و در همین راستا دبیران استان های حاضر به ارائه گزارش هایی از آخرین وضعیت نامزدهای حزبی و اصلاح طلب و نیز راهبردهای حمایت حاما از نامزدهای نهایی هر حوزه انتخابیه پرداختند.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور همزمان با پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در هفتم اسفندماه سالجاری برگزار می شود.
سیام**1058**1429

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
نخستین کنگره سراسری حزب اتحاد ملت ایران اسلامی