سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...360 اتوبوس برای جابه جایی زائران ایرانی از شلمچه تا بصره پیش بینی شد


محمد نظارت شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:این اتوبوس ها با قیمت مصوب کشور عراق اقدام به جابه جایی زائران از شلمچه تا بصره می کنند و بهتر است زائران برای جابه جایی از این اتوبوس ها استفاده کنند.
وی با بیان روان بودن تردد زائران حسینی در گیت های ورودی به مرز عراق اظهار داشت:با افزایش گیت های گذرنامه در مرز عراق، زائران به راحتی و بدون معطلی وارد عراق می شوند.
نظارت ادامه داد:در مسیر شلمچه تا بصره نیز، جایگاه های خدمات رسانی از سوی هموطنان تبریزی و دیگر شهرهای کشور و سازمان منطقه آزاد اروند تدارک دیده شده تا زائران ایرانی مشکلی در عراق نداشته باشند.
مدیر پایانه تجاری شلمچه گفت:چهار جایگاه نیز برای خدمت رسانی به زائران در دو نقطه صفر مرزی از سوی سازمان منطقه آزاد اروند مستقر شده و روزانه بیش از 15 هزار پرس غذا در سه وعده میان زائران اربعین حسینی توزیع می شود.
نظارت گفت:خدمت رسانی به زائران حسینی به صورت 24 ساعت و بدون وقفه از سوی سازمان منطقه آزاد اروند انجام می شود.
مرز بین المللی شلمچه و چذابه از گذرگاه های زائران برای ورود به عتبات عالیات است و پیش بینی می شود در اربعین امسال(11 آذر) بیش از یک میلیون و 500 هزار زائر از این دو نقطه به سوی کربلا بروند.
3015/6125 / 1876

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
حضور بی سابقه زائران ایرانی درگذرگاه شلمچه