سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...داستان بازی متفاوت "کوانتوم بریک" از کجا الهام گرفته شده‌ است؟


داستان بازی متفاوت گیم فا/ عنوان کوانتوم بریک یک بازی کاملا جدید است اما داستان آن از پیش‌نویس‌های قدیمی آلن ویک آمده است. کارگردان این عنوان یعنی سم لیک در مصاحبه‌ای با Express UK اعلام داشت که چطور پس از ساخت آلن ویک، تیم شروع به تولید کوانتوم بریک کرد.

لیک در مصاحبه خود با Express اینطور گفت:

بعضی از ایده‌های کوانتوم بریک از پیش‌نویس‌های قدیمی الن ویک آمده‌اند. یکی از داستان‌های او که متفاوت‌تر و تکه تکه‌تر بود.

سم لیک در هنگامی که ایده‌های الن ویک را مشاهده می‌کرده است، شروع به تغییر دادن و اضافه کردن بعضی از چیزها در آن کرد و سپس ایده ساخت کوانتوم بریک در ذهن‌ او شکل گرفت.

Express همچنین با توماس پوها، مدیر بخش بازاریابی رمدی، صحبت داشت. پوها اطمینان داد که داستان بازی خطی و قابل پیشبینی نخواهد بود.

داستان قابل پیشبینی نیست و پیچ و خم‌های فراوانی در داستان بازی وجود دارد.

در ادامه پوها اعلام کرد که ساخت ادامه کوانتوم بریک ساده‌تر از آلن ویک است.

این بازی هدفش تبدیل شدن به یک بازی بلاک‌باستر بوده و مطمئنا ساخت ادامه برای آن ساده‌تر از آلن ویک خواهد بود.

در ادامه پوها، رمدی را برای لو ندادن داستان بازی و رازآلود بودن آن تا به این لحظه تحسین کرد. کوانتوم بریک در ۱۷ فروردین سال ۱۳۹۵ به‌صورت انحصاری برای کنسول اکس باکس وان عرضه خواهد شد.

با کانال تلگرامی آخرین خبر همراه شوید

منبع: گیم فا


ویدیو مرتبط :
#27 چرا به AMP نیاز داریم؟