علمی


2 دقیقه پیش

دانلود رایگان پایان نامه و تحقیق

سالهاست که در محافل علمی کشور بحث انجام و واگذاری پایان نامه از طرف دانشجویان متقاضی پایان نامه به موسسات مقاله نویسی داغ و پر تنش است. فقدان شغل برای فارغ التحصیلان جامعه ...
2 دقیقه پیش

چگونه بهترین روشویی را انتخاب کنیم ؟

چگونه بهترین روشویی را انتخاب کنیم ؟ در ابتدا توضیح کوتاهی راجع به روشویی می دهیم و در ادامه به نکات مهمی می پردازیم . روشویی لگنی است از جنسی مانند سرامیک یا فلز که شیر ...

68 اختراع در مراکز رشد و فناوری چهارمحال و بختیاری ثبت شد


به گزارش ایرنا، اسماعیل پیرعلی روز یکشنبه در نشست خبری با رسانه ها با اعلام این خبر افزود: هم اکنون 130 شرکت و هسته فناور و 11 شرکت دانش بنیان در استان فعال است که تاکنون به موفقیت های زیادی در ثبت اختراع و تبدیل علم به ثروت دست یافته اند.
وی ادامه داد: پیش بینی می شود تعداد شرکت های دانش بنیان استان تا پایان امسال به 20 شرکت افزایش یابد.
پیرعلی از پرداخت 11 میلیارد ریال تسهیلات به مراکز موردحمایت پارک علم و فناوری در سال گذشته خبر داد و گفت: امسال تسهیلات ارائه شده به این شرکت ها 20 درصد افزایش می یابد.
رییس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری، معافیت مالیاتی را از مزایای استقرار شرکت ها در پارک های علم و فناوری دانست و تصریح کرد: معافیت از تعرفه های گمرکی، در اختیار گرفتن فضای رایگان و ایجاد بستر مناسب برای تبادل اطلاعات از دیگر این مزایا به شمار می رود.
پیرعلی از راه اندازی پارک علم و فناوری شهرستان بروجن در مهرماه امسال خبرداد و افزود: برای ایجاد پارک علم و فناوری در شهرستان های لردگان و فارسان نیز اقدام خواهد شد.
وی با تاکید بر حمایت از مراکز علمی و فناوری استان، خاطرنشان کرد: امید است با راه اندازی مجمع خیرین فناور بتوان در رونق بخشی به فضای کسب و کار و اشتغال در استان گام های مهمی برداشت.
به گزارش ایرنا، پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری هم اکنون در انجمن پارک های علم و فناوری آسیا(ASPA) و اتحادیه جهانی پارک های علم و فناوری (IASP) عضویت دارد.
7363/ 6014/

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
ترانه ترکی بختیاری ( استان چهارمحال بختیاری )