علمی


2 دقیقه پیش

رزرو بلیط هواپیما مشهد

سفر به مشهد از آن دست سفرهایی‌ست که قرن‌ها از عمر محبوبیت‌اش می‌گذرد و زائران امام هشتم شیعیان، خود را به وسیله‌های مختلف به این شهر می‌رساندند. خوشبختانه ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...68 اختراع در مراکز رشد و فناوری چهارمحال و بختیاری ثبت شد


به گزارش ایرنا، اسماعیل پیرعلی روز یکشنبه در نشست خبری با رسانه ها با اعلام این خبر افزود: هم اکنون 130 شرکت و هسته فناور و 11 شرکت دانش بنیان در استان فعال است که تاکنون به موفقیت های زیادی در ثبت اختراع و تبدیل علم به ثروت دست یافته اند.
وی ادامه داد: پیش بینی می شود تعداد شرکت های دانش بنیان استان تا پایان امسال به 20 شرکت افزایش یابد.
پیرعلی از پرداخت 11 میلیارد ریال تسهیلات به مراکز موردحمایت پارک علم و فناوری در سال گذشته خبر داد و گفت: امسال تسهیلات ارائه شده به این شرکت ها 20 درصد افزایش می یابد.
رییس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری، معافیت مالیاتی را از مزایای استقرار شرکت ها در پارک های علم و فناوری دانست و تصریح کرد: معافیت از تعرفه های گمرکی، در اختیار گرفتن فضای رایگان و ایجاد بستر مناسب برای تبادل اطلاعات از دیگر این مزایا به شمار می رود.
پیرعلی از راه اندازی پارک علم و فناوری شهرستان بروجن در مهرماه امسال خبرداد و افزود: برای ایجاد پارک علم و فناوری در شهرستان های لردگان و فارسان نیز اقدام خواهد شد.
وی با تاکید بر حمایت از مراکز علمی و فناوری استان، خاطرنشان کرد: امید است با راه اندازی مجمع خیرین فناور بتوان در رونق بخشی به فضای کسب و کار و اشتغال در استان گام های مهمی برداشت.
به گزارش ایرنا، پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری هم اکنون در انجمن پارک های علم و فناوری آسیا(ASPA) و اتحادیه جهانی پارک های علم و فناوری (IASP) عضویت دارد.
7363/ 6014/

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
ثبت جهانی فرش چهارمحال و بختیاری