علمی


2 دقیقه پیش

رزرو بلیط هواپیما مشهد

سفر به مشهد از آن دست سفرهایی‌ست که قرن‌ها از عمر محبوبیت‌اش می‌گذرد و زائران امام هشتم شیعیان، خود را به وسیله‌های مختلف به این شهر می‌رساندند. خوشبختانه ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...هلاکت یکی از سرکردگان داعش در صلاح الدین/هلاکت ۵۰ تکفیری در دیالی


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الفرات نیوز، یکی از سرکردگان گروه تروریستی داعش به نام «معد علی سلمان» ملقب به «معد العذیره» به همراه ۳ نفر از همراهانش در پی درگیری ها با نیروهای امنیتی عراق در منطقه جبال حمرین در شمال تکریت واقع در استان صلاح الدین به هلاکت رسید.

بر اساس این گزارش نیروهای امنیتی عراقی بیش از ۲۰۰ کیلو ماده انفجاری c-۴ را در جریان عملیات پاکسازی استان دیالی کشف و ضبط کردند.

همچنین نیروهای امنیتی عراق موفق شدند بیش از ۵۰ تروریست را در دیالی به هلاکت برسانند و به مواد منفجره آنها دسترسی پیدا کنند.

نیروهای امنیتی عراق همچنین یک تروریست انتحاری را که تلاش کرد به آنها نزدیک شود، در الوردیه در الرمادی به هلاکت رساندند و این منطقه را از لوث وجود تکفیری ها پاکسازی کردند.

در همین راستا نیروهای امنیتی در جریان درگیری با عناصر تروریستی ۴ نفر از آنها را در غرب الرمادی کشتند.

از سوی دیگر در پی انفجار یک بمب کار گذاشته شده در منطقه الاسکان در شمال غربی بغداد پایتخت عراق یک مدنی جان خود را از دست داد و ۴ تَن دیگر نیز زخمی شدند.


ویدیو مرتبط :
هلاکت سرکرده داعش در استان صلاح الدین