سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...منتجب‌نیا: کمیته‌ای در شورای عالی اصلاحات با شورای نگهبان رایزنی می‌‍کند


منتجب‌نیا: کمیته‌ای در شورای عالی اصلاحات با شورای نگهبان رایزنی می‌‍کند

جماران/ قائم مقام حزب اعتماد ملی با بیان اینکه کمیته ای در شورای عالی سیاست گذاری برای رایزنی با شورای نگهبان تشکیل شده است، گفت: هماهنگی هرکدام از استان ها نیز بین اعضای شورای عالی تقسیم شده است.

حجت الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا که در نشستی با عنوان «انتخابات دهم؟» در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران سخنرانی می کرد، در مورد تدابیر اصلاح طلبان برای جلوگیری از رد صلاحیت، تصریح کرد: در رابطه با شورای نگهبان تنها می توانیم با آنها صحبت و رایزنی کنیم. در حال حاضر با بعضی از اعضای شورای نگهبان و برخی علمای قم رایزنی هایی را صورت داده ایم.
وی ادامه داد: در همین راستا کمیته ای در شورای عالی اصلاحات برای رایزنی با شورای نگهبان تشکیل شده است. این کمیته تلاش دارد با واسطه گری بزرگان سیاسی کشور با شورای نگهبان در خصوص مسئله رد صلاحیت نامزدهای اصلاح طلب رایزنی کند.
قائم مقام حزب اعتماد ملی یاد آور شد: اصلاح طلبان علی رغم سلایق گوناگون، توانسته اند در انتخابات پیش رو به وحدت دست پیدا کنند.
وی ادامه داد: هماهنگی هرکدام از استان ها نیز بین اعضای شورای عالی تقسیم شده است تا این وحدت به وجود آمده، در استان ها نیز تقسیم شود.
منتجب نیا خاطر نشان کرد: در مقابل، اصول گرایان که رقیب ما هستند تا به امروز نتوانسته اند با یکدیگر به وحدت برسند، من تصور می کنم آنها در ادامه نیز به وحدت نخواهند رسید.
وی همچنین در خصوص احتمال ائتلاف اصلاح طلبان با اصول گرایان معتدلی چون علی لاریجانی، گفت: تاکنون چنین موضوعی در شورای عالی اصلاح طلبان مطرح نشده است، این مسئله در حد گمانه زنی های انتخاباتی است.
قائم مقام حزب اعتماد ملی عنوان کرد: هرچند، ما نیاز به چنین ائتلافی نداریم، اما رقابت ما با آن ها دوستانه و سالم خواهد بود، از اصول گرایان نیز همین انتظار را داریم.

با کانال تلگرامی آخرین خبر همراه شوید telegram.me/akharinkhabar


ویدیو مرتبط :
اعلمی:شورای نگهبان یا شورای گیوتین برای آزادیخواهان!؟