سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...نامزد ریاست جمهوری آمریکا: ایران بهترین دوست عراق است


نامزد ریاست جمهوری آمریکا: ایران بهترین دوست عراق است

باشگاه خبرنگاران/ نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت ایران به عراق کمک می‌کند و هم اکنون بهترین دوست دولت این کشور است.

به گزارش پایگاه اینترنتی بازفید، رند پال، نامزد انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا، در مصاحبه ای رادیویی گفت: «ما باید به طور مستقیم تسلیحات کردها را در عراق تامین کنیم. ما به شیعیان عراق تریلیون دلار تسلیحات دادیم و پنج هزار نفر از مردان و زنان جوان ما برای آزاد کردن آنها جان خود را از دست دادند؛ اما حالا بهترین دوست آنها ایران و دومین دوست آنها روسیه است.»

وی افزود: من مطمئن نیستم که دولت عراق قصد داشته باشد بیش از این کار دیگری انجام دهد.ایران حالا به آنها کمک می کند، روسیه به آنها کمک می کند؛ اما من فکر می کنم که ما باید به طور مستقیم به کردها کمک کنیم؛ زیرا هیچکس به آنها کمک نمی کند و آنها بهترین جنگجویان هستند.

وی همچنین گفت: ما باید ترکیه را تشویق کنیم که در مبارزه با داعش کمک کند و این کار را باید درباره اردنی ها هم انجام دهیم.

پال افزود: افراد زیادی منطقه حضور دارند که اگر ما به آنها کمک های خود را افزایش دهیم آنگاه تمامی نیروهای حاضر در میادین نبرد از اعراب خواهند بود. من نمی خواهم که آمریکایی ها بار دیگر به آنجا بازگردند.به نظرم جنگ نخست ما اشتباه بود و من نمی خواهم شاهد جنگ دیگری باشم.

نامزد آتی آنتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ادامه گفت: برنامه من برای شکست داعش این است که ما باید کمک های خود را به هم پیمانانمان در منطقه چند برابر کنیم.

رند پال در رابطه با حملات پاریس و موضوع مهاجرت آوارگان به آمریکا گفت: ما باید از خودمان و از شهروندانمان حفاظت کنیم. این بحث از دو یا سه سال پیش وجود داشته است.


ویدیو مرتبط :
ماسک هالویین دونالد ترامپ نامزد ریاست جمهوری آمریکا