علمی


2 دقیقه پیش

رزرو بلیط هواپیما مشهد

سفر به مشهد از آن دست سفرهایی‌ست که قرن‌ها از عمر محبوبیت‌اش می‌گذرد و زائران امام هشتم شیعیان، خود را به وسیله‌های مختلف به این شهر می‌رساندند. خوشبختانه ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...«مجلس اعلای اسلامی عراق» تروریستی خواندن حزب الله را محکوم کرد


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المنار، مجلس اعلای اسلامی عراق روز جمعه اقدام شورای همکاری خلیج فارس در تروریستی اعلام کردن حزب الله را محکوم کرده و آن را در شرایطی که منطقه و امت اسلامی با شرایط حساسی روبروست به زیان همزیستی مسالمت آمیز و فضای آرام دانست.

مجلس اعلای اسلامی عراق از تلاش ها و فداکاری های حزب الله به عنوان یک حزب ریشه دار، در مقاومت مقابل ظلم و زورگویی و نقش آن در دفاع از لبنان تمجید کرد.

در بیانیه مجلس اعلای اسلامی عراق آمده است: ما امروز بیش از هر زمان دیگری به اتحاد و تقویت همبستگی نیاز مبرم داریم. مواضع حزب الله در لبنان و حمایت از مبارزه مردم فلسطین و کمک به مسایل مختلف امت اسلامی مایه مباهات این حزب است که باید نقش آن به عنوان یکی از ثروت های امت اسلامی که می تواند موجب تقویت امنیت، صلح و پیشرفت گردد، تمجید شود.


ویدیو مرتبط :
حزب الله لبنان حملات تروریستی به پاریس را محکوم کرد