سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...زمان برگزاری مرحله دوم آزمون تصدی منصب قضا اعلام شد


میزان/ حسین توکلی،مشاور عالی سازمان سنجش از برگزاری مرحله دوم آزمون تصدی منصب قضا در روز جمعه 4 دی ماه 94 خبر داد و گفت: مرحله دوم آزمون تصدی منصب قضا در سال 94، شامل آزمون تشریحی،صبح روز جمعه 4 دی ماه 94 در شهر تهران برای داوطلبان دانشگاهی و در شهر قم برای داوطلبان حوزوی برگزار می‌شود.

وی همچنین درباره فرایند برگزاری این آزمون گفت: فرایند برگزاری آزمون تشریحی تصدی منصب قضا در سال 94 از ساعت 8:30 صبح آغاز می‌شود و درهای ورود به جلسه آزمون، نیم ساعت قبل از شروع برگزاری فرآیند آزمون بسته خواهد شد.

توکلی افزود: داوطلبان ضرورت دارد قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه‌های امتحانی خود حاضر باشند.

وی اظهار کرد:کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون نیز از روز سه شنبه اول دی ماه 94 بر روی سایت سنجش آموزش قرار می‌گیرد، لذا متقاضیان می‌توانند با وارد نمودن اطلاعات خود شامل شماره پرونده و کد پیگیری، یا نام و نام خانوادگی ،سال تولد و شماره ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش تصریح کرد: بدیهی است هر داوطلبی برای شرکت در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار خود را ارائه نمایند.

وی در خاتمه گفت: در صورتی که داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون خود مشاهده نمایند، لازم است برای اطلاع از نحوه اقدام در روز پنجشنبه 3 دی ماه94 ،صبح از ساعت 8 تا 12 و بعد از ظهر از ساعت 14 الی 17 با شماره تلفن 36270036- 026 تماس حاصل فرمایند.

گفتنی است اطلاعیه آزمون مربوطه امروز عصر روی سایت سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد.

با کانال تلگرامی آخرین خبر همراه شوید telegram.me/akharinkhabar


ویدیو مرتبط :
برگزاری آخرین مرحله آزمون مرآت