علمی


2 دقیقه پیش

رزرو بلیط هواپیما مشهد

سفر به مشهد از آن دست سفرهایی‌ست که قرن‌ها از عمر محبوبیت‌اش می‌گذرد و زائران امام هشتم شیعیان، خود را به وسیله‌های مختلف به این شهر می‌رساندند. خوشبختانه ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...آغاز رای گیری مرحله دوم انتخابات مجلس در کرمانشاه و سنقر و کلیایی


به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه و همزمان با سراسر کشور رای گیری مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲ حوزه انتخابیه استان کرمانشاه آغاز شد.

مردم شهرستان های کرمانشاه و سنقر و کلیایی امروز در دور دوم انتخابات به پای صندوق های رای خواهند رفت تا ۲ نماینده دیگر استان در مجلس دهم را با رای خود معرفی کنند.

در حوزه شهرستان کرمانشاه رقابت بین سید سعید حیدری طیب و احمد صفری برای تعیین سومین نماینده این شهرستان در بهارستان خواهد بود.

همچنین در حوزه سنقر و کلیایی نیز از بین سید جواد حسینی کیا و محمد عمادی رستگار یک نفر به مجلس دهم راه پیدا خواهد کرد.

 ۶۵۷ شعبه برای جمع آوری آرای مردم استان در دور دوم انتخابات تعین شده که ۵۶۱ شعبه برای حوزه انتخابیه کرمانشاه و ۹۶ شعبه برای حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی خواهد بود.

در حوزه  انتخابیه شهرستان کرمانشاه ۸۰۵ هزار نفر و در حوزه شهرستان سنقر و کلیایی ۶۸ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند.

گفتنی است، استان کرمانشاه ۸ نماینده در مجلس شورای اسلامی خواهد داشت که در دور اول انتخابات ۶ نماینده مجلس آتی استان معرفی شده و ۲ نماینده دیگر نیز از بین ۴ کاندید راه یافته به دور دوم مشخص می شوند.


ویدیو مرتبط :
رزم آوران کرمانشاه سنقر کلیایی