سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...معاون استانداری فارس: یگانگی برای برگزاری انتخابات آینده ضروری است


به گزارش ایرنا، هادی پژوهش جهرمی چهارشنبه در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان فارس با فرمانداران و بخشداران حوزه انتخابیه لامرد و مهر در لارمرد افزود:با هم حرکت کنیم تا اختلاف و دوگانگی ایجاد نشود چرا که اختلاف پذیرفته شده نیست.
وی گفت: باید از کنار مسائل حاشیه ای عبور کرد و نگاه سیاسی را کنار گذاشت تا بتوانیم به جلو حرکت کنیم.
رئیس ستاد انتخابات استان فارس ضمن اعلام این مطلب که تا کنون روند امور انتخابات در حوزه انتخابیه لامرد و مهر بخوبی انجام شده است ادامه داد: فرآیندهای بعدی انتخابات نیز درچارچوب قانون پیش برده می شود.
جلسه مشترک ستاد انتخابات استان فارس با فرمانداران و بخشداران حوزه انتخابیه لامرد و مهر با حضور یحیی هاشمی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری فارس در مرکز ستاد حوزه انتخابیه لامرد و مهر برگزار شد.
عبدالرضا منصوری فرماندار شهرستان لامرد هم اظهار داشت: در حوزه انتخابیه لامرد و مهر با هماهنگی و همدلی هایی که وجود داشت از ابتدای فرآیند انتخابات همه امور برابر قانون و جدول زمان بندی انجام شده است.
وی ادامه داد: با اتمام فرآیند ثبت نام و بررسی صلاحیت نامزدها در هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه هم اکنون در مرحله تعیین شعب اخذ رأی در حوزه های اصلی و فرعی حوزه انتخابیه هستیم که پس از بررسی و اخذ نظر هیات محترم نظارت در موعد مقرر نهایی خواهد شود.
منصوری با اشاره به رصد و مراقبت دستگاه های مربوط در حوزه انتخابات و تخلفات، اضافه کرد: برای برگزاری یک انتخابات خوب نیاز به مشارکت همه مردم و ایجاد شور و نشاط در جامعه همراه با رعایت قانون داریم که این امر در حوزه انتخابیه به خوبی تحقق یافته است.
رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه لامرد و مهر با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی قانونمند و پر نشاط در این حوزه صورت گرفته است گفت: هماهنگی و همدلی بسیار خوبی بین مسئولان مختلف دستگاه های اجرایی قضایی و امنیتی شهرستان وجود دارد تا بتوانیم ضمن رعایت قانون انتخابات پر نشاط و خوبی برگزار کنیم.
1876

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
مصاحبه معاون استانداری تهران