فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...نگرانی درمورد آماده سازی شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه کتاب کمتر است


به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا، امیرمسعود شهرام نیا در جلسه شورای برنامه ریزی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ارائه گزارشی از روند اجرایی فعالیت ها در شهر آفتاب افزود: کارهای مربوط به آماده سازی شهر آفتاب برای نمایشگاه با سرعت بیشتری در حال انجام است.
وی با اشاره به جانمایی اولیه فضاهای عمومی نظیر استراحتگاه ها و نمازخانه ها اظهار کرد: رصد فعالیت های مربوط به آماده سازی و کنترل پروژه توسط هیئت سه نفره متشکل از نمایندگان معاونت فرهنگی، تشکل های نشر و شهرداری تهران انجام می شود.
شهرام نیا با تشریح فضای مسقف موجود در شهر آفتاب و فضاهای باز مناسب برای سازه بندی گفت: مسئولان شهرداری در تلاش هستند تا سازه ها از کشورهای ترکیه و امارات وارد شوند و بخش کمی هم از سازه های موجود استفاده می شود.
همچنین در این جلسه سیاست ها و راهبردهای بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که به تصویب شورای سیاستگذاری این نمایشگاه رسیده است به مدیران کمیته ها ابلاغ شد.
در این جلسه مقرر شد مدیران کمیته ها نسبت به اعلام شرح برنامه ها و امکانات مورد نیاز خود در اسرع وقت اقدام کنند.
فراهنگ**9022**1027

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
آماده سازی مصلی برای برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب