سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...درخواست امارات از روسیه برای به روزرسانی تجهیزات زرهی ابوظبی


براساس این گزارش، نیروهای مسلح امارات بیش از 700 دستگاه زره پوش از نوع ' بی ام بی 3 ' ساخت روسیه را در اختیار دارند.
امارات از شرکت صادرات اسلحه روسی 'اوبورون اکسپورت' خواسته است تااین زره پوش ها را با تقویت قدرت آتش و تجهیزات حمایتی دیگر به روز رسانی نماید.
پایگاه خبری امارات 71 افزود: دولت امارات اولین کشور در جهان است که بعد از روسیه بیشترین تعداد این نوع زره پوش ها را در اختیار دارد.
روسیه 693 دستگاه، امارات 652 دستگاه، عربستان283 دستگاه و کویت 120 دستگاه از این نوع زره پوش ها را در اختیار دارند.
این پایگاه خبری افزود: روابط امارات و روسیه اخیرا به دلیل نزدیکی منافع و مصالح دو کشور در جنگ علیه تروریسم در سوریه و نقطه نظر مشترک آنها در ابقای بشار اسد در حکومت، رو به پیشرفت گذاشته است.
محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی در سال جاری میلادی سه بار به روسیه سفر و در جهت بهبود و نزدیکی روابط بین دو کشور با مقامات روسی گفت وگو کرد.
نزدیک شدن امارات به روسیه، موضع کشورهای ائتلاف متجاوز به یمن به سرکردگی عربستان سعودی را بیش از پیش تضعیف کرده است.
خاورم**1653**1275

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
امارات - دبی - ابوظبی