سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...6 زخمی در درگیری پلیس ایتالیا با دانش‌آموزان +فیلم


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، دانش آموزان ایتالیایی امروز در شهرهای رم، میلان و ناپل تظاهرات کردند که این تظاهرات به درگیری با ماموران پلیس انجامید.

علاوه بر دانش آموزان، دانشجویان و معلمان و استادان دانشگاه نیز در این تظاهرات شرکت داشتند. صبح امروز معترضان در شهر رم پایتخت ایتالیا از مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش این کشور به سوی پارلمان راهپیمایی کردند.

شرکت کنندگان در این تظاهرات علیه اصلاحات آموزشی مد نظر دولت شعار سر می دادند. این تظاهرات در شهرهای میلان و ناپل به درگیری با پلیس منجر شد. معترضان در شهر ناپل در جنوب ایتالیا با پرتاب ترقه به سوی پلیس که موجب زخمی شدن چهار مامور و دو معترض شد با واکنش پلیس مواجه و متفرق شدند.

در شهر تورینو در شمال ایتالیا نیز دانش آموزان معترض با روشن کردن بطری های دودزا به پرتاب تخم مرغ به سوی مقر وزارت آموزش و پرورش پرداختند و اعلامیه هایی نیز در مقابل بانک ها چسباندند.

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
درگیری دانش آموزان با معلم