ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...پیشنهاد 1.5 میلیون دلاری روبین‌کازان به طارمی


ورزش > لیگ برتر - یکی از سایت های معتبر کشور روسیه از پیشنهاد روبین کازان به مهدی طارمی گفته است.

خبرورزشی نوشت: هنوز چند روزی بیشتر از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران نگذشته كه بار دیگر یك خبر می‌تواند طرفداران پرسپولیس را برای حفظ آقای گل این فصل با نگرانی‌ها و تردیدهای بی‌شماری مواجه كند چون سایت‌های معتبر خبری روسیه طی روزهای گذشته از تحركات باشگاه ثروتمند روبین برای جذب مهدی طارمی خبر دادند.

سایت معتبر m. kazan. kp روسیه كه تمامی اخبار را به صورت آنلاین پوشش می‌دهد، در جدیدترین اخبار ورزشی خود به موضوع پیوستن احتمالی مهدی طارمی به روبین‌كازان اشاره كرد و نوشت: «همان‌طور كه چندی پیش ‌روزنامه «خبرورزشی» در ایران اعلام كرده بود باشگاه پرسپولیس پیشنهاداتی از جانب باشگاه روبین برای فروش مهاجم ملی‌پوش خود دریافت كرده، خبر می‌رسد این باشگاه روسی و ثروتمند بار دیگر بر رایزنی‌های خود افزوده تا به هر نحوی شده، بهترین گلزن این فصل فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس را به خدمت بگیرد». بنا به خبر این سایت روسی باشگاه روبین كه با مشكلات عدیده‌ای در خط حمله خود روبه‌رو شده، بعد از اینكه نتوانست قرارداد قرضی و دوساله سردار آزمون با روستوف را كنسل كند، به فكر خرید هم‌تیمی او در تیم ملی ایران افتاد و پیشنهادی بالغ بر 5/1 میلیون دلار به مهدی طارمی و باشگاه پرسپولیس ارائه داد تا این بازیكن را به لیگ برتر روسیه منتقل كند.

سایت m. kazan. kp در ادامه با اشاره به اینكه مدیران روبین‌كازان معمولاً در خرید بازیكنان آینده‌دار ایرانی پیشقدم هستند و علیرضا حقیقی و سردار آزمون را طی سال‌های گذشته جذب كرده است، مدعی شد خرید مهدی طارمی می‌تواند برای آنها یك سرمایه‌گذاری مناسب قلمداد شود چون مهاجم ملی‌پوش پرسپولیس نشان داده در این سن پایین آینده درخشانی در فوتبال دنیا پیش ‌رو دارد.

41257


ویدیو مرتبط :
روبین کازان...