فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...جزئیات انتشار 6 دفتر از «مجموعه وصیت‌نامه کامل شهدا»


به گزارش خبرگزاری تسنیم، شش دفتر از «مجموعه وصیت نامه کامل شهدا» و 15 مجلد گزیده موضوعی وصایای شهدا با موضوع «رهبری و ولایت فقیه» منتشر می‌شود. محبوب شهبازی مدیر کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام این خبر گفت: مجموعه وصیت نامه کامل شهدای استان ایلام شامل چهار دفتر و استان سیستان و بلوچستان در دو دفتر و همچنین گزیده موضوعی وصایای شهدا با عنوان رهبری و ولایت فقیه در پانزده دفتر به زودی توسط نشر شاهد منتشر می‌شوند. همچنین مجموعه وصیت نامه کامل شهدای استان اردبیل در 10 دفتر و همدان در هفت دفتر در حال آماده سازی نهایی برای چاپ و انتشار است.

وی خاطر نشان کرد: تالیف و انتشار آثار مستند شهدا و ایثارگران در اولویت برنامه‌های نشر شاهد قرار دارد و پیش از این نیز 17 عنوان کتاب وصیت نامه کامل شهدا مربوط به استان‌های کهگیلویه و بویر احمد(سه دفتر)، کردستان (یک دفتر) و سمنان (13 دفتر) منتشر شده و در سال جاری اهتمام جدی به انتشار مجموعه وصیت نامه کامل شهدای سراسر کشور و به تفکیک استانی بوده و با تدابیر و سیاست‌هایی نظیر جلب مشارکت سازمانها و نهادهای پژوهشی کشور درصدد تسریع در روند انتشار«مجموعه وصیت نامه کامل شهدا» بوده‌ایم.

شهبازی ادامه داد: کتاب‌های «طبیبان عرشی»، «بلاجویان دشت کربلایی»، «جنگ من زندگی من» و مجموعه «قلم های بهشتی؛ گزیده موضوعی وصایای شهدای سیستان» به عنوان کتابهای تازه و چاپ اولی نشر شاهد هستند. کتاب « چیزی به پنج عصر نمانده» با موضوع داستان زندگی شهدای مدرسه پیروز بهبهان، «ساعت مچی» و «کسی که هیچ وقت گم نمی‌شود»؛ مجموعه خاطرات شهید مهدی باکری برای مقطع سنی کودکان به قلم نرگس آبیار و دو کتاب «بهار ناتمام» در قالب شعر و «بهار و بابونه» در قالب داستان کودکان، در روزهای آینده توسط نشر شاهد  منتشر و در اختیار علاقمندان آثار مکتوب حوزه ایثار و شهادت  قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
وصیت نامه شهدا