سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...درخواست پلیس برای افزایش ظرفیت‌های حمل و نقل زائران حسینی


ایسنا/ رئیس پلیس پیشگیری ناجا از کلیه دستگاه های مرتبط با حمل و نقل زائران اربعین حسینی (ع) خواست تا با افزایش ظرفیت حمل و نقل جهت انتقال زائران از شهرهای خود به پایانه ها و شهرهای مرزی و بالعکس در اجرای هر چه بهتر و باشکوه تر این مراسم مشارکت کنند.

سردار محمد شرفی از کلیه دستگاه های مرتبط با حمل و نقل زائران در ایام اربعین حسینی خواست تا با افزایش ظرفیت ناوگان های تردد زائران و با رعایت نظم و انضباط در اجرای هر چه باشکوه تر این مراسم مشارکت داشته باشد.

وی افزود: البته برابر آخرین اطلاعات از دستگاه های مربوط به حمل و نقل مسافر، تمهیدات ویژه ای مدنظر قرار گرفته اما شایسته است با توجه به حجم عظیم مشتاقان شرکت در مراسم اربعین ابا عبدالله الحسین (ع) و شرایط ویژه کشور عراق ظرفیت بیشتری در اختیار انتقال زائران قرار گیرد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا ادامه داد: یکی از مشکلات زائران در سال گذشته با توجه به کمبود وسایل حمل و نقل عمومی، افزایش شدید و غیر منطقی هزینه انتقال و جابجایی به خصوص در برگشت زائران از عتبات بود که پیش بینی می شود با همکاری و مشارکت دستگاه های مرتبط با حمل و نقل مسافران چه دولتی و چه خصوصی امسال با ارائه خدمات شایسته و در خور زائران حسینی (ع) مراسم اربعین با شکوهی برگزار شود.

سردار شرفی بیان کرد : البته ما اطلاع داریم که این دستگاه ها از جمله شرکت های هواپیمایی، راه آهن،‌پایانه ها ، تاکسیرانی ها و ... مشکلاتی دارند و در عملیات رفت زائران مجبور به بازگشت بدون مسافر هستند.

براساس گزارش سایت پلیس، وی در پایان گفت: با همت و تلاش همه مسئولان دستگاه های مختلف مرتبط با مراسم اربعین حسینی (ع) اقدامات خوبی صورت گرفته و ان شاءالله نتیجه و پاداش تمام تلاش ها، رضایتمندی ملت شریف و ولایی ایران اسلامی خواهد بود.


ویدیو مرتبط :
افزایش 10 درصدی حمل و نقل کالا در دریای خزر