سرگرمی


2 دقیقه پیش

دانلود بازی اندروید

اندروید (از یونانی: به معنای مَرد، انسان، شبه آدم یا رُبات (آدم آهنی))، (به انگلیسی: Android) یک سیستم عامل همراه است که گوگل برای تلفن‌های همراه و تبلت‌ها عرضه می‌نماید و ...
2 دقیقه پیش

بازی اکشن-ماجرایی اسطوره های کوچک/ Pocket Legends

آخرین خبر/ Pocket Legends یکی از جذاب ترین بازی های آنلاین اکشن و سرگرم کننده برای سیستم عامل اندروید است. باید اشاره کرد که این بازی، اولین و بهترین بازی کمپانی MMO است که موفقیت ...قاطعیت بهترین سبک تربیت فرزندان است


قاطعیت بهترین سبک تربیت فرزندان استباشگاه خبرنگاران/ محبت کردن به فرزند و برآورده شدن نیازهای عاطفی کودکان در حد معقول، روش والدین قاطع است.
ربابه غفار تبریزی، روانشناس، اظهار داشت: قاطعیت بهترین سبک تربیت فرزندان است. والدین قاطع فرصت تصمیم گیری و مشورت به کودکان خود می‌دهند، اما در عین حال قاطعیت داشته و تصمیم گیری نهایی با توجه به مصلحت کودک بر عهده والدین آنها‌ است.
وی افزود: نظارت، راهنمایی و کنترل تربیت فرزندان بر عهده این دسته از والدین است. رعایت قوانین در این خانواده‌ها مهم بوده و کودکان والدین قاطع با اعتماد به نفس، مسئولیت پذیر و واقع گر رشد می‌کنند و در نوجوانی هویت مستقل خود را کسب می‌کنند.
تبریزی تصریح کرد: والدین کنترل کمتر بر کودکان داشته و در واقع فرزندان حاکم خانه هستند.
این روانشناس در پایان گفت: والدین از لحاظ شیوه‌های فرزند پروری شامل سه دسته مستبد، آسان گیر و قاطع هستند.
والدین لازم است به شیوه درست فرزند پروری توجه کرده و قاطعیت داشته باشند.منبع: باشگاه خبرنگاران


ویدیو مرتبط :
کلیپ سخنرانی جدید حاج احمد پناهیان-تربیت فرزندان-سبک زندگی