سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...شعبه ویژه برخورد با تخلفات انتخاباتی در سبزوار تشکیل شد


حجت الاسلام حسن سید آبادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: در این ارتباط یک شعبه با یک قاضی ویژه در اداره دادگستری این شهرستان تشکیل شده است.
وی افزود: در آستانه دو انتخابات مهم و حساس قرار داریم که باید همه امکانات را برای برگزاری آن آماده کنیم.
حجت الاسلام سید آبادی گفت: انتظار ما از داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی رعایت و اجرای کامل قانون است.
وی با بیان اینکه دستگاه قضا تفاوتی را بین نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی نمی گذارد افزود: با مشاهده هرگونه تخلف انتخاباتی با متخلفین به شدت برخورد قانونی می کنیم و اجازه رفتارهای خلاف قانون را به کسی نمی دهیم.
رئیس دادگستری سبزوار اظهار کرد: انتظار داریم نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها بدون سیاه نمایی، توهین، تخریب رقبا و با رعایت خطوط قرمز نظام در زمان قانونی به معرفی خود بپردازند.
حجت الاسلام سید آبادی با بیان اینکه اجرای عدالت و قانون سبب رضایت و دفاع از حقوق مردم می شود گفت: مجریان انتخابات وظیفه قانونی خود را به خوبی انجام می دهند و امیدواریم همانند سالهای گذشته با دقت بیشتری وظیفه قانونی خود را انجام دهند.
شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن دارای دو کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی هستند.
330 شعبه اخذ رای در شهرستان های مزبور برای روز انتخابات پیش بینی شده است.
سبزوار در 237 کیلومتری غرب مشهد مقدس قرار دارد.
8144/7499 / 6053

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
سرود ویژه شهرستان سبزوار