بنفیکا 1 - 0 زنیت / پیروزی لحظه آخری بنفیکا(+عکس)


در یکی از دیدار های دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم بنفیکا و زنیت سن پترزبورگ به مصاف هم رفتند که دیدار این دو تیم، با پیروزی بنفیکا همراه بود.

عصرایران -  در این دیدار که در زمین اختصاصی تیم بنفیکا انجام می شد، نیمه اولی پایاپای با برتری تیم میزبان، وجود داشت اما حملات دو تیم اصلا زهردار نبود و هیچ مشکلی را برای دروازه بان ها ایجاد نمی کرد. در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم تیم میزبان فشار حملات خود را بیشتر کرد و این سبب شد تا چندین موقعیت خوب به وجود بیاورد که هر یک توسط مدافعان یا دروازه بان زنیب مهار می شد تا این تیم راه به جایی نبرد. در نهایت در دقایق پایانی، با اخراج دومنیکو کریشیتو، کار زنیت سخت تر شد و تلاش های بنفیکا، سرانجام نتیجه داد و ضربه سر یوناس، این تیم را به گل برتری رساند تا این دیدار با حساب یک بر صفر به سود بنفیکا به پایان برسد.

بنفیکا 1 - 0 زنیت / پیروزی لحظه آخری بنفیکا(+عکس)بنفیکا 1 - 0 زنیت / پیروزی لحظه آخری بنفیکا(+عکس)بنفیکا 1 - 0 زنیت / پیروزی لحظه آخری بنفیکا(+عکس)بنفیکا 1 - 0 زنیت / پیروزی لحظه آخری بنفیکا(+عکس)بنفیکا 1 - 0 زنیت / پیروزی لحظه آخری بنفیکا(+عکس)بنفیکا 1 - 0 زنیت / پیروزی لحظه آخری بنفیکا(+عکس)بنفیکا 1 - 0 زنیت / پیروزی لحظه آخری بنفیکا(+عکس)


ویدیو مرتبط :
خلاصه بازی زنیت 1-0 بنفیکا