ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...آمادگی باشگاه لیورپول برای خرید پریسیچ از اینتر با 2 برابر قیمت


به گزارش خبرگزاری تسنیم، نام ایوان پریسیچ، بال کروات تیم فوتبال اینترمیلان به فهرست خرید باشگاه لیورپول اضافه شده است و طبق ادعای رسانه‌های ایتالیایی، این باشگاه برای خرید بازیکن 27 ساله نراتزوری حتی 30 میلیون یورو هم کنار گذاشته است.

پریسیچ تابستان سال گذشته با قراردادی 16 میلیون یورویی از ولفسبورگ به اینتر پیوست و در این تیم و نیز تیم ملی کشورش، بازی‌های قابل قبولی انجام داد که توجه بسیاری از اهالی فوتبال اروپا از جمله کلوپ را جلب کرده است، تا جایی که لیورپول برای خرید او حاضر است دو برابر رقمی را که اینتر به ولفسبورگ پرداخت به نراتزوری بپردازد.

کلوپ جزو طرفداران پریسیچ است به‌خصوص اینکه به واسطه همکاری با او در بورسیا دورتموند در فاصله ماه جولای سال 2011 تا ماه ژانویه سال 2013، شناخت خوبی از این بال ملی‌پوش دارد.

به گزارش شبکه مدیاست پرمیوم لیورپول تلاش خود را برای متقاعد کردن اینتر به فروش پریسیچ آغاز کرده است تا بازیکنی که توانایی بازی در هر دو جناح و نیز پشت سر مهاجمان را دارد، به چنگ آورد. پریسیچ در این فصل در 35 بازی که برای اینتر به میدان رفته، هشت گل به‌ثمر رسانده و پنج پاس گل هم داده است.

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
10 خرید گران قیمت تاریخ باشگاه لیورپول