سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...امام جمعه انزلی: عده ای تالاب و ساحل دریا را تصرف کرده اند


به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در خطبه های این هفته نماز جمعه انزلی اظهار کرد : حفظ طبیعت و منابع طبیعی یک ضرورت برای کشور محسوب می شود و همگان باید به آن توجه کنند.
وی در ادامه با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی افزود : تنها راه برون رفت از مشکلات کشور، به کار بستن راهبرد اقتصاد مقاومتی است .
وی با اشاره به فرارسیدن هفتم آذر و روز نیروی دریایی افزود : بحمدالله با تلاش و همت پرسنل نیروی دریایی و استفاده این نیرو از تدابیر فرمانده کل قوا، شاهد پیشرفت روز افزون این نهاد راهبردی هستیم.
خطیب جمعه انزلی ، نیروی دریایی را مایه عزت و اقتدار نظام خواند و تاکید کرد : اقدامات ، حضور و رزمایش های این نیروی راهبردی در آب های بین المللی، باعث دلگرمی دلسوزان نظام در انقلاب اسلامی و شیعیان جهان است.
حجت الاسلام شمس الدین با اشاره به برگزاری اجلاس کشورهای صادرکننده گاز به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در تهران خاطر نشان کرد : این اجلاس در کشور ما نشان از اقتدار و ثبات نظام اسلامی است .
وی به حضور سران این کشورها در جمهوری اسلامی و سندهای امضا شده و اشتیاق آنان برای دیدار با رهبر معظم انقلاب نیز اشاره و تصریح کرد: دیدار آنان با رهبری و اظهارات مطرح شده در جلسات مختلف، نشان دهنده قدرت تاثیر بیانات رهبری است به نحوی که آنها نیز بیانات رهبری را در پیشبرد اهداف کشورشان سرنوشت ساز دانستند.
امام جمعه انزلی بار دیگر به تذکرات رهبری در خصوص نفوذ اشاره کرد و گفت : متاسفانه علیرغم تذکرات مقام معظم رهبری و اعترافات آمریکایی ها در خصوص اینکه تغییر رفتار جمهوری اسلامی بزرگترین هدف آنهاست، برخی در چنین شرایطی می گویند آمریکا قصدش بر اندازی جمهوری اسلامی نیست.
شهرستان ساحلی انزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.ک/2
6030/2007

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
تالاب انزلی - تالاب بین المللی انزلی