سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...اضافه شدن 1800 کانال ارتباطی برای ارتقاء کیفیت خدمات به زائران ایرانی در عراق


بنا به گزارش ایرنا از مرکز روابط عمومی و ارتباطات وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات، محمود خسروی افزود: تمام ظرفیت های موجود از قبل به صورت چشمگیری افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه در ایام اربعین حسینی سال گذشته، کربلای معلی میزبان بیش از 20 میلیون زائر از داخل و خارج عراق بود، ادامه داد: در این ایام، ازدحام بی سابقه در عراق بر ترافیک ارتباطی بین ایران و این کشور به شکل عجیبی اضافه کرد به گونه ای که ترافیک روزانه بین دو کشور در شرایط عادی 150 هزار دقیقه است، در آن ایام به 2.5 میلیون دقیقه رسید.
خسروی خاطرنشان کرد: وضعیتی که در سال گذشته حوزه ارتباطات را بین دو کشور ایران و عراق درگیر خود کرد تجربه ای بود برای امسال و سال های بعدی تا بتوانیم خدمات لازم را با افزایش ظرفیت در اختیار زائران اربعین حسینی قرار دهیم.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت با اشاره به سفر اخیر وزیر ارتباطات به همراه هیات همراه به عراق برای ایجاد تسهیلات برای زائران اربعین حسینی، افزود: در آن سفر در جمع مدیران ارشد ارتباطی ایران و مسئولان ارتباطی عراق، گفت وگوهای زیادی برای افزایش ظرفیت ارتباطی در مناسبت های ویژه که مربوط به حضور ایرانی ها در این کشور می شود، انجام شد و تاکنون همه اقدامات لازم انجام شده است.
معاون وزیر ارتباطات همچنین خبر داد: در تماس امروز(شنبه) با معاون همتای عراقی برای پیگیری های وضعیت ارتباطی زائران ایرانی، مقرر شد تا هفته آینده که ازدحام جمعیت در عراق زیاد می شود، به کانال های ارتباطی کشور عراق و ایران یک هزار و 800 کانال دیگر اضافه شود تا زائران مشکلی در امر ارتباطات نداشته باشند.
وی به افزایش روزانه میزان ارتباطات زائران ایرانی از عراق با کشور اشاره کرد و گفت: به فاصله یک روز، 600 هزار دقیقه به میزان عادی ارتباطات روزانه اضافه می شود که این مساله شبکه ارتباطی گسترده ای را لازم دارد.
خسروی با بیان اینکه شرکت ارتباطات زیرساخت به تمام مسئولیت های خود در مقابل زائران اربعین حسینی پایبند بوده است، گفت: تمام ظرفیت ها را به صورت چشمگیری افزایش داده ایم و اگر اپراتور عراقی نیز بتواند در مقابل مسئولیت هاییش، به خوبی عمل کند، هیچ مشکل ارتباطی برای زائران ایرانی به وجود نخواهد آمد.
اقتصام(1)2078** 2023

انتهای پیام /*


ویدیو مرتبط :
حمله تروریستی به زائران ایرانی در عراق