سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...بیلد 11099 ویندوز 10 دسکتاپ برای کاربران اینسایدر گروه Fast منتشر شد


windows-10

مایکروسافت امروز اقدام به انتشار بیلد جدیدی برای اینسایدرهای دسته Fast کرد و اکنون کاربران ویندوز 10 نسخه دسکتاپ می‌توانند آن را دریافت کنند. شماره بیلد نسخه منتشر شده 11099 است و در آن تغییرات زیادی اعمال نشده است و منتظر امکانات جدید نباشید. در ادامه با ما باشید تا نگاهی به بیلد 11099 ویندوز 10 دسکتاپ بیندازیم که امروز از قلب ردموند بیرون آمد.

چهره‌ی محبوب دوستداران مایکروسافت یعنی Gabe Aul این بار نیز دست به کار شده و در رابطه با بیلد جدید توضیحاتی را اعلام کرده که خواندن آنها خالی از لطف نیست.

مانند بیلد قبلی، در این بیلد نیز شاهد قابلیت‌های جدید چشمگیری نیستیم. تمرکز ما در ایام تعطیلات سال نو بر روی ارتقای کیفیت عملکرد سیستم‌عامل بود و از آنجا که ویندوز 10 بر روی دستگاه‌های مختلف به عنوان هسته‌ی مرکزی عمل می‌کند، تلاشمان را در رابطه با ارتقای راندمان کاری آن معطوف ساختیم.

تیم برنامه نویسی و مهندسان ما وقت خود را صرف بهینه‌سازی‌های مختلف در ویندوز 10 جدید کرده‌اند و از این زمان به بعد وقت بیشتری را بر روی اضافه کردن قابلیت‌های جدید در بیلدهای بعدی صرف خواهیم کرد.

بیلدهای محدودی در زمینه بهینه‌سازی سیستم‌عامل منتشر خواهد شد و قبل از آنکه قابلیت‌های جدید را به ویندوز 10 اضافه کنیم وقتمان را بر روی رفع مشکلات سپری خواهیم کرد. خوشحال می‌شویم که کاربران اینسایدری اقدام به نصب این ویرایش و کار با آن کنند و در صورت مشاهده‌ی هرگونه مشکل و کمبودی در آن، از طریق بخش ارسال نظرات یا همان Windows Feedback، موضوعات را به ما اطلاع دهند.

در صورتیکه کاربر اینسایدر ویندوز 10 هستید، اکنون می‌توانید در بخش تنظیمات سیستم‌عامل به قسمت Update & Security مراجعه کنید و بر روی چک کردن نسخه جدید کلیک کنید. در صورت نصب بیلد 11099 ویندوز 10، نظرات و تجربیات خود را از کار با آن، در بخش نظرات بیان کنید.

microsoft-news

لینک کوتاه

Closeبرای امتیاز دهی به این مطلب، لطفا وارد شوید: برای ورود کلیک کنید

پویا رحمانیتوسط پویا رحمانی

متولد 68 ساکن تهران، مشغول توسعه ی نرم افزارم و عاشق دنیای خودرو، فوتبال و تکنولوژی.در سمت سردبیر در کنار دوستان خوبم در تیم ترنجی هستمآدرس ایمیل :[email protected]آدرس تلگرام :https://telegram.me/pooyarahmaniwork

مشاهده همه مطالب پویا رحمانی


ویدیو مرتبط :
جابجایی بین کاربران اینسایدر گروه Fast و گروه Slow