فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...«زعفرون» به «دورهمی» تغییر نام داد


به گزارش خبرگزاری تسنیم، مجموعه تلویزنی «زعفرون» که این روزها در مرحله انتخاب بازیگر قرار دارد به «دورهمی» تغییر نام یافت.

سازندگان پروژه را با نام «زعفرون» آغاز کردند و سرانجام پس از یک ماه پیش‌تولید و در آستانه آغاز تصویربرداری نام مجموعه به «دور همی» تغییر یافت.

خبر دیگر اضافه شدن الیکا عبدالرزاقی، مهران رنجبر و محمد نادری به گروه بازیگران است که پیشتر شقایق دهقان، مهران مدیری و امیر مهدی ژوله قطعی شده بودند.

به جز بازیگران ثابت، در هر قسمت یک بازیگر مهمان نیز حضور دارد که با حضور در مقابل دوربین همراه با سایر بازیگران وارد فضای شیرین و کمدی قصه خواهد شد.

«دورهمی» مضمونی کمدی دارد و داستان زندگی خانواده‌ای را روایت می‌کند که در هر قسمت بسته به موضوع خاص مجموعه اتفاقاتی برایشان رخ می‌دهد.

«دورهمی» قرار است از شبکه نسیم پخش شود و سایر عواملی که تاکنون حضورشان در پروژه قطعی شده عبارتند از: تهیه کنندگان: هاشم رضایت، حمید رحیمی نادی، نویسنده:امیر مهدی ژوله،طراح صحنه و دکور: مهدی هاشمی، طراح گریم: ایمان امیدواری، طراح لباس: پیام حسین سوری، برنامه ریز و دستیار یک کارگردان: حسن لباف و مشاور رسانه ای: امین اعتمادی.

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
‫دورهمی دخترا و دورهمی پسرا‬‎