فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...رقابت 17 قاری و حافظ در چهارمین روز مسابقات بین‌المللی/ برنامه‌های جانبی امروز


به گزارش خبرنگار فعالیت های قرآنی خبرپزاری فارس چهارمین روز از سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت ماه با رقابت 10 حافظ و 7  قاری در مرحله نیمه نهایی رشته حفظ کل و قرائت برگزار می‌شود.

در مرحله نیمه نهایی رشته حفظ کل به ترتیب حسین تنویر از کشور بنگلادش، الغالی الحافظ از چاد، اکبر هادیان از اندونزی، مفتاح الدین از تاجیکستان، آهمت سارایکایا از ترکیه، مجتبی فردفانی از ایران، جالو آلفا علی از سیرالئون و محمد عبدالفقیه از اندونزی، محمد طاهر حسن از نیجر و حسن اغدیثی از تونس به تلاوت می پردازند.

براساس این گزارش در مرحله نیمه نهایی رشته قرائت نیز به ترتیب محمد حنیف از کشور هند ، سفراز محمد از بریتانیا، عبدالحسین سویدان از لبنان، معاذ آیت العین از ایتالیا، رجایی ایوب از تانزانیا، هاشمی از بلژیک و جیحان کودال از ترکیه  تلات خواهند داشت.

به گزارش فارس برنامه‌های امروز با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط قاری ممتاز و بین المللی کشورمان عباس هاشمی آغاز می شود 

جرای گروه مدیحه گروه محمدرسول الله(ص) تهران، از دیگر برنامه‌های چهارمین روز سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم تا پیش از اذان مغرب است.

در کرسی اذانگاهی امروز یکشنبه مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، استاد مهدی عادلی، آیاتی از قرآن را تلاوت خواهد کرد و اذان مغرب نیز توسط استاد سعید طوسی در مصلی امام خمینی (ره) تهران طنین انداز خواهد شد.

تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط امیرعلی یادگاری قاری نوجوان کشورمان، ابتهال خوانی توسط استاد حسن خانچی و تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط قاری مهمان، دسری زال قاری اندوزیایی پایان بخش برنامه های شامگاهی روز یکشنبه 26 اردیبهشت‌ماه سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم خواهد بود.

انتهای پیام/


ویدیو مرتبط :
کنفرانس خبری چهارمین دوره رقابت های بین المللی جام فجر