سایر


2 دقیقه پیش

جمهوری آذربایجان با گرجستان و ترکیه مانور مشترک نظامی برگزار می کند

ایرنا/ جمهوری آذربایجان روز یکشنبه قبل از آغاز مذاکرات وین با حضور نمایندگان منطقه قره باغ کوهستانی، اعلان کرد که قصد دارد تمرین های نظامی با مشارکت گرجستان و ترکیه برگزار ...
2 دقیقه پیش

ژنرال فراری سوری از رژیم صهیونیستی درخواست کمک کرد

العالم/ ژنرال سابق و فراری ارتش سوریه که به صف مخالفان بشار اسد پیوسته، از رژیم صهیونیستی خواست که در مقابله با رییس جمهوری سوریه، مخالفان مسلح (تروریست ها)را یاری کند!.به ...داعش: هواپیمای روسیه را در مصر با این بطری منفجر کردیم


داعش در مجله الکترونیکی خود عکسی را منتشر و ادعا کرد این عکس مربوط به بمبی دست ساز است که موجب سقوط هواپیمای روسی در شبه جزیره سینای مصر شد. در این عکس یک بطری در کنار وسیله ای که ظاهرا ابزار انفجاری است و یک کلید دیده می شود.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : داعش: هواپیمای روسیه را در مصر با این بطری منفجر کردیمگروه تروریستی داعش اعلام کرد ابتدا برای سرنگون کردن هواپیمای غربی در منطقه سینا برنامه ریزی کرده بود ولی پس از آن که روسیه حملات خود را در سوریه آغاز کرد، هواپیمای روسی را هدف گرفت.

به گزارش «انتخاب»، داعش در مجله الکترونیکی خود عکسی را منتشر و ادعا کرد این عکس مربوط به بمبی دست ساز است که موجب سقوط هواپیمای روسی در شبه جزیره سینای مصر شد.

در این عکس یک بطری در کنار وسیله ای که ظاهرا ابزار انفجاری است و یک کلید دیده می شود.

داعش همچنین عکسی از گذرنامه های شماری از مسافران روس را که در حادثه سقوط هواپیما جان باختند منتشر و اعلام کرد این گذرنامه ها را «مجاهدان» این گروه به دست آورده اند.

داعش همچنین اعلام کرد پس از پیدا کردن خلأ امنیتی در فرودگاه شرم الشیخ مصر، بمب را به داخل هواپیمای روسی منتقل کرده است.


ویدیو مرتبط :
سقوط هواپیمای Airbus A321 روسیه در مصر