ورزشی


2 دقیقه پیش

رونمایی از جوان‌ترین فاتح تاریخ در روز تصادف روزبرگ و همیلتون

تسنیم/ قهرمانی پسری که هنوز به سن اخذ گواهینامه رانندگی در کشورش نرسیده، اتفاق مهم مرحله پنجم فصل ۲۰۱۶ فرمول یک بود.مرحله پنجم فصل 2016 فرمول یک در پیست کاتالونیای اسپانیا ...
2 دقیقه پیش

مرزبان گزینه جدی سپاهانی‌ها بعد از ویسی

تابناک/ علیرضا مرزبان به عنوان جدی ترین گزینه تیم فوتبال سپاهان برای فصل اینده است.بعد از پایان فصل پانزدهم و ناکامی سپاهان در لیگ مسئولان این باشگاه در پی جانشین استیماچ ...بازیکن ایرانی که جلوی بارسا و رئال بازی کرده، کارشناس ال کلاسیکو شد!


ورزش > فوتبال جهان - امشب برنامه گزارش ورزشی شبکه سه مهمان ویژه ای برای کارشناسی بازی رئال مادرید و بارسلونا دارد.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین؛ امشب ساعت 20:45 ال کلاسیکو رفت این فصل لالیگا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می شود. برنامه گزارش ورزشی شبکه سه قصد دارد این بازی را به طور ویژه ای پوشش دهد و به احتمال فراوان جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی به عنوان کارشناس بازی در این برنامه حضور پیدا خواهد کرد. نکونام که سال ها در لالیگا برای تیم اوساسونا بازی کرده سابقه بازی در برابر هر دو تیم بارسا و رئال را هم دارد. نکو بازی در برابر رئال مادرید زمان مربیگری مورینیو را همیشه سخت دانسته و با توجه به شناختش از دو تیم و جو بازی ال کلاسیکو می تواند گزینه خوبی برای صحبت درباره این بازی حساس باشد. نکونام از آن دست بازیکنانی است که طرفدار بارسا است و شاید تقابل او با رضا جاودانی که همیشه خود را یک هوادار رئال معرفی کرده است جالب خواهد بود.

41257


ویدیو مرتبط :
وضعیت رئال مادرید مقابل بارسا در ال کلاسیکو