فرهنگی


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

استاندار حلبچه عراق وارد ایلام شد

به گزارش ایرنا، عبدالله محمد به همراه ارکان حسن مشاور وی عصر امروز یکشنبه 26 اردیبهشت وارد استان شده و با مقامات استانداری ایلام دیدار کرد.قرار است استاندار میسان، واسط، ...آغاز کارگاه شعر ترنجستان بهشت


به گزارش خبرگزاری فارس، کارگاه ادبی ترنجستان توسط محمد حسین نعمتی شاعر جوان و نام آشنای کشورمان برگزار خواهد شد همچنین کارگاه شعر ترنجستان هر هفته میزبان یکی از شاعران نام آشنای کشورمان خواهد بود.

کتابفروشی «ترنجستان بهشت» که به واسطه طراحی منحصر به فرد و فضای مناسب و تنوع عرضه کتاب و محصولات فرهنگی توانسته است مورد توجه علاقه‌مندان این عرصه قرار گیرد قصد دارد با راه اندازی این کانون در قالب جلسات هفتگی شعر و همچنین محافل نقد و بررسی کتاب و شعر خوانی بیش از پیش در این عرصه فعال باشد.

در همین راستا علاوه بر جلسات کارگاه، جلسات نقد کتاب و شب شعرهای ماهیانه نیز از برنامه‌های این کانون خواهد بود، همچنین با توجه به تنوع کتب و محصولات فرهنگی ارائه شده در این فروشگاه به اعضای فعال کارگاه کارت عضویت کارگاه اعطا خواهد شد که می‌توانند هنگام خرید از محصولات این فروشگاه از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

کتابفروشی «ترنجستان بهشت» واقع در خیابان شریعتی بالاتر از حسینیه ارشاد است. زمان برگزاری جلسات ساعت 17:30 یکشنبه‌های هر هفته  و حضور در کارگاه ادبی ترنجستان برای عموم علاقمندان آزاد است.

انتهای پیام/و


ویدیو مرتبط :
آغاز کارگاه آئین های مازندران در روز دوم کارگاه